Grįžti

Exponeer

Verslas
Sukurta2016-04-15
Rekomenduoju

Kam skirta?

EXPONEER platforma yra skirta visiems, kurie dalyvauja ar siekia dalyvauti parodose.
Exponeer siūlo pamiršti varginančias keliones, didžiules išlaidas ir persikelti į skaitmeninę erdvę. Čia vartotojams suteikiama galimybė dalyvauti parodose sukuriant savo stendus, pasirenkant jų temas, šalis ar net miestus bei akimirksniu keliauti iš vienos parodos į kitą. Skaitmeninės platformos galimybės atveria visiškai naujas erdves tiek verslui, tiek mokslui, tuo pačiu išsaugant tradicinėms parodoms būdingą gyvą akių kontaktą.

Kaip galima naudoti

Exponeer platformoje yra dviejų tipų vartojai: Dalyviai (įmonės, įstaigos, ...), kurie nori pateikti savo produktus/paslaugas ir Lankytojai (įmonės, fiziniai asmenys), kurie ieško naujienų.

Platformoje yra susistemintos visos aktualios pasaulio parodos ir konferencijos.

Dalyviai, kurdami savo virtualų stendą, pirmiausia pasirenka, kuriame regione (mieste) nori dalyvauti, taip pat patalpina produktų/paslaugų fotografijas, aprašymus ir turi galimybę gyvai apie kiekvieną iš jų papasakoti. Susidomėję Lankytojai gali atsiųsti savo vizitinę kortelę konkrečiam Dalyviui, inicijuoti video pokalbį, parsisiųsti papildomą dalomąją informaciją. Tam, kad platformoje Lankytojai visada rastų tik aktualiausias naujienas yra ribojamas kiekvieno Dalyvio vienoje parodoje patalpinamų produktų skaičius ir eksponavimo laikas, tačiau pačių parodų skaičius nėra ribojamas. Tokiu būdu Lankytojas lengvai randa jo regione norinčius dirbti partnerius. Kartu su kiekviena paroda galima sukurti ir pranešimą konferencijose.

Trumpas video apie tai.


Kūrėjas

UAB Mondas

Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai