Grįžti

Kam skirta?

Nuotolinių mokymų platforma VersloKursai.lt skirta įmonėms ir privatiems asmenims, siekiantiems šiuolaikiškai ir racionaliai kelti savo ir / ar darbuotojų kvalifikaciją. Pasirinkę mūsų sukurtą mokymų įrankį, įmonių vadovai savo darbuotojams:

• suteiks galimybę įgyti vertingų žinių;
• sudarys sąlygas būti įvertintiems kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimais;
• leis jaustis psichologiškai saugiems;
• užtikrins mokymų tęstinumą ir neribotą mokymų peržiūros galimybę.

Nauda vadovui – susistemintas mokymų turinys, paruoštas profesionalių lektorių, aiški kainodara, ataskaitos apie darbuotojų mokymąsi ir išlaikytus testus.

Kaip galima naudoti

VersloKursai.lt platformos patogumą galite išbandyti nemokamai. Tereikia apsilankyti svetainėje, pasirinkti skyrelį „Nemokami seminarai“ (http://bit.ly/2vAIab2) ir peržiūrėti jame esančius mokymus.

Čia rasite pranešimų iš įvairių verslo konferencijų, produktų, skirtų verslui, pristatymus ir pan. Svetainėje talpinamus mokamus video mokymus yra parengę savo sričių profesionalai, tačiau nepaisant to, mokymų kaina mažesnė nei analogiškų auditorinių mokymų. Įsidėjus pasirinktą mokymą į krepšelį ir apmokėjus sąskaitą, mokymo peržiūros laikas ir peržiūrų kiekis tampa neribotas. Peržiūrėjus mokymą ir išsprendus testą, sistema automatiškai sugeneruos pažymėjimą, kurį galėsite atsisiųsti į savo kompiuterį. Jei mokymus įsigyja įmonė, vadovui suteikiama galimybę stebėti darbuotojų mokymosi rezultatyvumą. Jis gauna informaciją apie peržiūrėtus mokymus ir išspręstus testus.

Kūrėjas

VšĮ "Gyvenimo Universitetas Lt"

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai