153 1590915
 • Finansavimas
  apimančios finansines operacijas, asmeninį finansų valdymą, mobiliąsias bankininkystes, sąskaitų mokėjimų prminimus, skolų valdymą, draudimo paslaugas, biudžetą ir kt.
 • Praktiškos
  tai įrankiai, kurie padeda geriau ir efektyviau organizuoti darbą, išspręsti vartotojui problemą ar tam tikrą užduotį pačiais netikėčiausiais atvejais. Pavyzdžiui: užduočių valdymas, kalendoriaus valdymas, vertimas, slaptažodžių valdymas, debesijos saugojimas, elektroninio pašto valdymas, srauto diagramos generatoriai, garso įrašas, kalkuliatoriai, laikrodžiai, pašvietimas, blykstės, ekrano užraktai, brūkšninių kodų skeneriai, slaptažodžių valdymo, nuotolinį užduočių valdymą ir kt.
 • Verslas
  įrankiai, kurie padeda pasiekti svarbiausius dokumentus, verslui numatyti priemones bendradarbiauti, redaguoti arba dalintis turiniu. Pavyzdžiui: dokumentų valdymas (PDF, nuskaitymas, failo peržiūra / redagavimas), klientų išteklių valdymas, įmonės išteklių planavimas, pardavimo vietų valdymas, darbuotojų paieška ir kt.
 • Laisvalaikis
  įrankiai, kurie skirti informuoti, ir kuriuose yra garso, vaizdo ar kito turinio. Surasti tinkamą restoraną ar bilietus į verslo renginį. Pavyzdžiui: televizorius, filmai, verslo klubai, bilietų pardavimo paslaugos ir kt.
 • Bendravimas
  suteikia galimybę neprarasti ryšio su tais, kurie yra Jūsų aplinkoje. Jums pagelbės nepraleisite verslininkų, partnerių gimtadienių ar galėsite sužinoti, kur lankosi bičiuliai, pasidalinti nuotraukomis, užmegzti reikaimus verslo kontaktus ir kt.
 • Išsilavinimas
  įrankiai, kurie teikia interaktyvią mokymosi patirtį ir konkrečius įgūdžius. Pavyzdžiai: aritmetika, abėcėlė, rašymas, ankstyvojo vaikų ugdymas ir specialus ugdymas, saulės sistema, žodynas, spalvų, kalbos mokymas ir kt.
 • Žinios + Žurnalai
  šių įrankių pagalba galėsite sužinoti svarbiausias naujienas, naujoves, verslo aplinkos pasikeitimus, perskaityti įdomias istorijas, pasisemti įkvėpimo ir kt.

Įrašų nėra.

© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai