„PERSONALO PSICHOLOGIJOS OKSFORDO VADOVAS“ (#)

Susan Cartwright ir Cary L. Cooperis prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 58 s.
„Personalo psichologijos Oksfordo vadovas“ (angl. The Oxford Handbook of Personnel Psychology) bzn start nuotr.
Autoriai – Susan Cartwright ir Cary L. Cooperis, Leidykla – OUP, 672 p., Viršelis  – minkštas, Data – 2012 m. liepa, Kalba – anglų, Kaina – 30 svarų sterlingų (apie 120 Lt)

Autoriai
S. Cartwright yra privilegijuota britų psichologinės visuomenės psichologė. Ji yra organizacinės psichologijos profesorė Mančesterio verslo mokykloje (JK). Šiuo metu Susan yra Britų vadybos akademijos prezidentė ir stipendininkė. Ji buvo vadovavimo ir organizacijos plėtojimo žurnalo redaktorė, o dabar yra britų vadybos žurnalo redaktoriaus pavaduotoja.

Susan yra 13 knygų, daugiau nei 40 mokslinių straipsnių ir 30 knygų skyrių autorė. Pagrindinės jos domėjimosi sritys: profesinis stresas ir gerovė, susivienijimų ir žmogiškųjų aspektų bei emocinio intelekto perpratimas.

C. L. Cooperis yra organizacinės psichologijos ir sveikatos profesorius Lankasterio universiteto vadybos mokykloje. Taip pat – vicerektorius (užsienio ryšiai), britų psichologinės visuomenės, karališkosios medicinos visuomenės bei karališkosios sveikatos visuomenės stipendininkas. L. L. Cooperis buvo steigiamasis „Organizacinio elgesio“ žurnalo redaktorius ir yra „Streso ir sveikatos“ koredaktorius. 1998 metais jis tapo vadybos akademijos laureatu už savo indėlį į vadybos mokslą. Daugiau nei 100 knygų apie profesinį stresą, moteris darbe bei pramoninę ir organizacinę psichologiją autorius taip pat yra parašęs daugiau nei 400 mokslinių straipsnių. 

Aprašymas
Personalo psichologijos sritis yra plačiai susijusi su individualių skirtumų bei jų pasekmių organizacijai tyrimu. Kadangi žmogiškųjų išteklių kaina didėja, daugeliui bendrovių optimalaus individualių darbuotojų darbo pasiekimas yra ypač svarbus, norint nuosekliai plėstis ir klestėti finansiškai. „Personalo psichologijos Oksfordo vadovas“ sujungia žymių tarptautinių mokslininkų indėlį šioje srityje, pristatant moderniausias aktualių ir nuolat kylančių problemų, loginių struktūrų bei personalo psichologijos tyrimų apžvalgas. Autoriai dėmesį sutelkia į praktikų pamokas ir ko jie gali išmokti iš pristatyto darbo. Skaitytojai: akademikai, tyrėjai bei personalo psichologijos, žmogiškųjų išteklių valdymo bei vadybos dėstytojai, studentai ir praktikantai.

Knygas galima įsigyti
www.oup.com
Pristatymo kaina į Lietuvą – 5 svarai sterlingų (apie 20 Lt)

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai