„OKSFORDO KAINODAROS VALDYMO VADOVAS“ (#)

bzn start prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 47 s.
„Oksfordo kainodaros valdymo vadovas“ (angl. The Oxford Handbook of Pricing Management) bzn start fotomontažas
Autoriai: Özalpas Özeris ir Robertas Phillipsas, Leidykla: OUP, 960 p., Viršelis: kietas, Data: 2012 m. birželio 7 d., Kalba: anglų, Kaina: 95 svarai sterlingų (apie 400 Lt

Autoriai
Ö. Özeris – informacinių sistemų ir operacijų valdymo srities profesorius (Vadybos mokykla, Teksaso universitetas Dalase).

Ö. Özeris išplėtojo ir pavertė pelno šaltiniu tokius algoritmus, kurie optimizuoja rinkos laiko paskirstymą, kainodarą ir inventoriaus papildymo sprendimus.

R. Phillipsas – Kolumbijos verslo mokyklos profesinės praktikos srities profesorius ir vyriausiasis „Nomis Solutions“ mokslo darbuotojas. Taip pat vadovauja Kainodaros ir pajamų valdymo centrui Kolumbijos universitete. Daktaras R. Phillipsas turi patirties kainodaros ir pajamų valdymo srityje daugybės pramonės šakų atžvilgiu, įskaitant oro linijas, viešbučius, nuomojamus automobilius, automobilių pramonę, oro transportą, kruizo linijas, mažmeninį pardavimą ir finansines paslaugas.

Aprašymas
„Oksfordo kainodaros valdymo vadovas“ – tai išsamus teorijos ir praktikos gidas, apžvelgiantis daugybės pramonės šakų kainodarą skirtingoje aplinkoje.
Čia taip pat rasite daugybę metodologijų, kurių reikia norint paremti skirtingų pramonės šakų (pradedant oro linijų bei reklamos internete ir baigiant elektros energijos bei sveikatos priežiūros) kainodaros sprendimus.

Knygoje nagrinėjami esminiai kainodaros principai, tokie kaip kainų teorija ekonomikoje, vartotojų poreikių modeliai, žaidimų teorija ir elgesio problemos, specifinės kainodaros taktikos (individualiam vartotojui pritaikyta kainodara, nelinijinė kainodara, dinamiška kainodara, pardavimo reklamos, kainos nuleidimo valdymas, pajamų valdymas ir aukcionų kainodara). Be to, yra straipsnių apie pagrindines problemas, susijusias su rinkodaros formavimu ir valdymu, pasaulinės rinkodaros strategijos nustatymu ir kainodara „verslas verslui“ aplinkoje.

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai