NAUJIENOS INTERNETE. INFORMACIJA IR PILIETYBĖ XXI AMŽIUJE (#)

Davidas Tewksburys ir Jasonas Rittenbergas prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 31 s.
„Naujienos internete. Informacija ir pilietybė XXI amžiuje“ (angl. News on the Internet. Information and Citizenship in the 21st Century) bzn start nuotr.
Autoriai: Davidas Tewksburys ir Jasonas Rittenbergas, Leidykla: OUP, JAV, 240 p., Viršelis: kietas, Data: 2012 m. balandžio 19 d., Kalba: anglų, Kaina: 60 svarų sterlingų (apie 250 Lt)

Autoriai
D. Tewksburys yra komunikacijos profesorius adjunktas Ilinojaus universitete. J. Rittenbergas –  filosofijos doktorantas Ilinojaus universitete.

Aprašymas
Žiniasklaida nuo seno atliko tarpinį vaidmenį, tačiau pagreitėjus informacijos perdavimui, iškilus pilietinei žiniasklaidai naujienų šaltinių segmentacija, auditorija ir net naujienų apibrėžimas pasikeitė ir tapo neaiškūs. „Naujienos internete“ sintetina tyrimus, susijusius su plėtojamais ir esamais tiesioginių naujienų tiekimo modeliais su literatūra apie tradicinę, netiesioginę žiniasklaidą, kad būtų sukurtas konceptualus žemėlapis, padedantis suprasti būdą, kuriuo pristatomi visuomenės reikalai bei naujienos, ir kaip visa tai vartojama internete.

Autoriai mato dvejopą interneto vaidmenį: tai patikimas naujienų šaltinis ir priemonė kurti bei dalytis politine informacija. Atkreipiamas dėmesys į įtampą tarp interneto naujienų pateikimo naudos, specifiškai padidinto piliečių įsitraukimo ir neigiamo poveikio.
Skaitytojai: politinės komunikacijos studentai

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai