„INDIJA REIŠKIA VERSLĄ. KAIP DRAMBLYS UŽSIDIRBO IŠ SAVO PAREIGŲ“ (#)

Kshama Kaushik ir Kaushikas Dutta prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 42 s.
„Indija reiškia verslą. Kaip dramblys užsidirbo iš savo pareigų“ (angl. India Means Business. How the Elephant Earned its Stripes) bzn start nuotr.
Autoriai: Kshama Kaushik ir Kaushikas Dutta, Leidykla: OUP, Indija, 352 p., Viršelis: kietas, Data: 2012 m. vasario 9 d., Kalba: anglų, Kaina: 27,50 svaro stelingų (apie 120 Lt)

Autoriai
Kshama V. Kaushik, privilegijuotoji buhalterė, yra politikos ir žurnalistikos konsultantė, „Korporacinio valdymo: nuo mito iki realybės“ bendraautorė.
K. Dutta – privilegijuotasis buhalteris, CII nacionalinės tarybos dėl korporacinio valdymo narys, „Korporacinio valdymo: nuo mito iki realybės“ vienas autorių.

Aprašymas
Žvelgdamas į daugelį Indijos verslo kultūros aspektų, „Indian Means Business“ fiksuoja verslo evoliuciją šioje šalyje. Nuo vietinės verslo ir finansinės praktikos, šeimos verslo vaidmens, valstybei priklausančių viešojo sektoriaus bendrovių iki pasaulinio verslo įtakos Indijai ir sėkmingos moderniosios Indijos verslo praktikos – knyga apima visus pagrindinius faktorius, kurie veikė kartu ir pavertė šią šalį svarbia verslo pasaulyje.

Dėmesys skiriamas pasaulinio verslo įtakai, analizuojamas jo poveikis per socialinius tyrimus tokių bendrovių kaip „ITC Limited“, „ICI India Limited“, „HCL Limited“ ir „Ranbaxy Laboratories Limited“.

Taip pat gausu pastabų apie senovės Indijos organizacijas, „hundis“ (vietinis ir parabankinis), „bahi-khata“ ir „parta“ sistemą, „chit“ ir „nidhi“ fondus bei diskusijas apie inovacijas bei tyrimus ir plėtrą.

Skaitytojai: visi, ką domina Indijos verslas bei verslo savininkai ir plėtotojai, verslininkai ir studentai, verslo, ekonomikos bei kultūrinių tyrimų mokytojai

Knygas galima įsigyti
http://www.oup.com
Pristatymo kaina į Lietuvą – 5 svarai sterlingų (apie 20 Lt)

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai