„KONKURENCIJA, KONKURENCINIS PRANAŠUMAS IR GRUPĖS. MICHAELIO PORTERIO MINTYS“ (#)

Robertas Hugginsas ir Hiro Izushi prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 38 s.
„Konkurencija, konkurencinis pranašumas ir grupės. Michaelio Porterio mintys“ (Competition, Competitive Advantage, and Clusters. The Ideas of Michael Porter) bzn start nuotr.
Autoriai: Robertas Hugginsas ir Hiro Izushi; Leidykla: OUP, 336 p.; Viršelis: minkštas; Data: 2012 m. rugsėjo 20 d.; Kalba: anglų; Kaina: 24,99 svaro sterlingų (apie 107 Lt)

Autoriai
R. Hugginsas yra ekonominės geografijos profesorius Kardifo universitete bei jo Progresyviųjų studijų centro direktorius. Turi tyrimo ir valdymo konsultacijų privačiam sektoriui patirties. Europos ir Didžiosios Britanijos konkurencingumo rodiklio sumanytojas, su Hiro Izushi sukūręs pasaulinį žinių konkurencingumo rodiklį.
R. Hugginsas taip pat parašė knygas „Tinklų verslas“ (2000 m.) ir „Konkurencija dėl žinių“ (2007 m.).

H. Izushi – Kalifornijos universiteto filosofijos daktaras, vyresnysis inovacijų dėstytojas, Tarptautinio konkurencingumo centro bendrasis vadovas. Be to, Tarptautinių Japonijos rūmų narys, apdovanotas „Nitobe“ stipendija (Japonijos socialinių mokslų kategorija).

Aprašymas
Harvardo profesorius M. Porteris buvo viena įtakingiausių strateginio valdymo tyrimo figūrų per pastaruosius tris dešimtmečius. Atlikęs svarbiausią darbą, susijusį su strateginiu valdymu, jis peršoko prie politikos ir analizavo visiškai kitokias analitines struktūras. Visai neseniai jis griebėsi vidinės miesto plėtros, aplinkos nuostatų ir sveikatos priežiūros paslaugų.

Ši knyga – M. Porterio darbų vertinimas ir savotiškas gidas akademikams, studentams bei praktikams, padedantis suvokti, kaip taikyti jo modelius.
Skaitytojai: akademikai, tyrėjai ir verslo bei vadybos studentai, verslo vadovai bei politikos atstovai.

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai