„RINKODAROS PAGRINDAI“ (ESSENTIALS OF MARKETING) (#)

Paulas Bainesas, Chrisas Fillas ir Kelly Page; prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 47 s.
„Rinkodaros pagrindai“ (Essentials of Marketing) bzn start fotomontažas
Autoriai: Paulas Bainesas, Chrisas Fillas ir Kelly Page; Leidykla: OUP; 392 p.; Viršelis: minkštas; Data: 2012 m. gruodis; Kalba: anglų; Kaina: 37,99 svaro sterlingų (apie 160 Lt)

Autoriai
P. Bainesas – rinkodaros docentas, vadovas ir tiksliųjų mokslų magistras strateginės rinkodaros srityje. Jis yra įkūręs strateginės rinkodaros ir tyrimų konsultavimo įmonę „Baines Associates“, kuri ėmėsi daugybės didelių ir vidutinio dydžio organizacijų, įskaitant vyriausybės departamentus, šalies labdaros organizacijas bei privataus sektoriaus organizacijas, darbo.

Ch. Fillas yra „Fillassociates“ direktorius. Įmonė darba rinkodaros, komunikacijos, reklamos bei korporacijų reputacijos srityse. Be daugybės straipsnių, išspausdintų įvairiuose mokslo žurnaluose, jis parašė kelias knygas, įskaitant tarptautiniu mastu pripažintą „Rinkodaros komunikaciją“.

K. Page – tyrėja, rašytoja ir pranešėja, dirbanti su organizacijomis, analizuojančiomis skaitmenines ir socialines terpes. 2010 m. ji laimėjo geriausio straipsnio apdovanojimą interaktyviosios rinkodaros srityje.

Aprašymas
Šį vadovėlį privalo turėti kiekvienas rinkodaros studentas, norintis sužibėti ir pranokti kitus studijuodamas ir siekdamas karjeros.

Analizuojant tokių kompanijų kaip „Ikea“, „FourSquare“, „Groupon“ pavydžius studentai skatinami mąstyti kritiškai ir svarstyti, kaip jie susidorotų su tikrais rinkodaros iššūkiais, su kuriais kasdien susiduria profesionalai. Pasitelkiant naujausias rinkodaros tendencijas, įskaitant socialines terpes ir mobiliąją rinkodarą, suteikiama proga peržengti klasikinės rinkodaros teoriją ir analizuoti pažangiausias perspektyvas.

Skaitytojai: verslo ir rinkodaros studentai, besimokantys rinkodaros ir jos veikimo principų modulių; verslo magistro studentai. Taip pat ne specialistai, pavyzdžiui, inžinieriai, lankantys rinkodaros kursus.

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai