TURINGAS. INFORMACINIO AMŽIAUS PRADININKAS (#)

B. Jackas Copelandas prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 37 s.
„Turingas. Informacinio amžiaus pradininkas“ (Turing. Pioneer of the Information Age) bzn start fotomontažas
Autorius: B. Jackas Copelandas; Leidykla: OUP; 320 p.; Viršelis: kietas; Data: 2012 m. lapkritis; Kalba: anglų; Kaina: 14,99 svaro sterlingų (apie 60,00 Lt)

Autorius
B. J. Copelandas yra filosofijos profesorius, Turingo duomenų apdorojimo istorijos archyvo direktorius, išleidęs tokias knygas kaip „Esminis Turing kolosas: „Bletchley Park“ dešifravimo kompiuterių paslaptys“, „Alano Turingo automatinio duomenų apdorojimo variklis“. Profesorius taip pat yra publikavęs daugiau nei šimtą filosofijos, duomenų apdorojimo istorijos, matematinės ir filosofinės logikos straipsnių.

Aprašymas
Alaną Turingą galima laikyti vienu iškiliausių XX a. mokslininkų. Tai genijus, iššifravęs slapčiausius Vokietijos kodus 1939–1945 metais. A. Turingas taip pat buvo moderniojo kompiuterio tėvas.

B. J. Copelandas pateikia išsamią A. Turingo  gyvenimo ir darbų analizę, akcentuoja jo indėlį į duomenų apdorojimo ir kompiuterių mokslą, įskaitant dirbtinį intelektą ir dirbtinį gyvenimą.

Ypatingas autoriaus dėmesys skiriamas A.Turingo darbo aktualumui kalbant apie moderniąsias technologijas. Jo indėlis į dešifravimo istoriją Antrojo pasaulinio karo metais vertinamas atsiremiant į matematinius pagrindus ir jo mąstymą apie mašinas.

Skaitytojai: visi, besidomintys A. Turingu, dešifravimu, Antruoju pasauliniu karu bei duomenų apdorojimo istorija.

Knygas galima įsigyti  www.oup.com
Pristatymo kaina į Lietuvą – 5 svarai sterlingų (apie 20 Lt)

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai