„ARTĖJANTIS SUKLESTĖJIMAS. KAIP VERSLININKAI KEIČIA PASAULIO EKONOMIKĄ“ (#)

bzn start prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 27 s.
Knyga „Artėjantis suklestėjimas. Kaip verslininkai keičia pasaulio ekonomiką“ bzn start
Autorius – Philipas Auerswaldas; leidykla – „OUP USA“, 272 p.; Viršelis – kietas; Data – 2012 m. balandžio mėn.; Kalba – anglų; Kaina – 18,99 euro (76 Lt).

Ar žinojote, kad per kitus 25 metus daugiau kaip 80 proc. ekonomikos augimo bus užfiksuota iki šiol skurdžiausiais laikytuose pasaulio kampeliuose? ,,Likusiųjų pakilimas“ (vadinamųjų trečiųjų šalių) šiuo metu yra vienas aktualiausių ekonominių bei politinių diskusijų objektų. Kinijos, Indijos ir Brazilijos ekonomika pastaruoju metu stipriai auga ir toliau kils. Tai stumia į keblią padėtį JAV ekonominį viešpatavimą, o šios šalies verslininkams bei ekonomistams kelia susirūpinimą. P. Auerswaldas mano, kad spartus kitų valstybių ūkio augimas nekelia grėsmės pasaulio ekonomikos stabilumui, atvirkščiai, tai unikali galimybė ieškoti naujų kelių pažangos ir klestėjimo link.


Autorius

Ph. Auerswaldas – buvęs Harvardo universiteto lektorius, G. Masono universiteto Viešosios politikos mokyklos profesorius ir Kauffmano labdaros fondo, remiančio išsilavinimo bei verslumo skatinimo projektus, vyresnysis bedradarbis.

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai