„NE, AČIŪ, AŠ TIESIOG ŽVALGAUSI“ (#)

Harry J. Friedmanas prieš 9 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 26 s.
„Ne, ačiū, aš tiesiog ŽVALGAUSI. Pardavimo metodai, padėsiantys „smalsuolius“ paversti pirkėjais“ Redakcijos archyvo nuotr.
Leidykla – „John Wiley & Sons, Inc.“, 224 p., Viršelis – kietas, Data – 2011 m. gruodžio mėn., Kalba – anglų , Kaina – 12,74 svaro sterlingų (apie 44 litai)
„No Thanks, I’m Just Looking“ dalijasi pardavimo meistrų verslo paslaptimis, kaip ištraukti savo karjerą iš bedugnės ir iškelti ją į pačias aukštumas: praktiški „pinigų gaminimo“ patarimai ir lengvai perprantama sistema – trumpiausias kelias į sėkmę. Parašyta interaktyviu, netgi humoristiniu stiliumi, ši knyga į jūsų rankas atiduoda pardavimo guru sukauptą patirtį ir geriausiai veikiančius pardavimo metodus.
Autorius

Harry J. Friedmanas – pardavimo konsultantas, pripažintas ir gerbiamas visame pasaulyje, apmokęs daugiau kaip 500 000 pardavėjų, garsėjantis kaip visų taisyklių ir rekordų laužytojas. H. J. Friedmanas sukūrė populiariausią pasaulyje pardavimo ir valdymo sistemą, kurią naudoja didžioji dalis pardavimo kompanijų. Pasiklausyti jo pranešimų susirenka tūkstančiai žmonių, jis – populiariausias pardavimo mokytojas pasaulyje.

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai