Grįžti

Twitter

Bendravimas
Sukurta2006, JAV
Rekomenduoju

Kam skirta?

„Twitter“ leidžia paprastai ir greitai atsirinkti naudingą informaciją, čiulbėtojus, akimirksniu įsitraukti į vertingas diskusijas.&nbsp;<br />

Kaip galima naudoti

„Twitter" yra sekami, ir tave sekantys žmonės (angl. following ir followers). Pagrindinime puslapyje – matote tik tai, ką rašo tavo sekami žmonės. Tiesa, dar ir tai, kuo sekami žmonės pasidalina (retweet) – net jei originalios žinutės autoriaus tu neseki. Dalinamasi paprastai tik itin vykusiais pranešimais – gerais juokeliais, naudingom nuorodom.  Jei būsite neįdomūs ir informaciniu požiūriu beverčiai, jūsų tiesiog niekas neseks.„Twitter“ siūlo informaciniame triukšme nepaskendusį tiesioginį komunikacijos kanalą su sekėjais, o rinkodarai planuoti naudojami įrankiai, tokie kaip „Tweetdeck“, „Twhirl“, yra nemokami.

Kaip naudotis?
norėdami įtraukti į diskusiją žmogų ar sužinoti, apie ką jis čiulba, prie jo vardo tinkle pridedate „@“ ženkliuką, ieškodami įrašų tam tikra jus dominančia tema prieš raktažodį nupiešiate „#“. Viskas, ko reikia iš pradžių. Taip vėliau akimirksniu sužinosite, kas jus paminėjo visame „Twitter“. Keli paspaudimai – ir čiulbesiai, kuriuose figūruojate jūs, atkeliaus el. paštu ar tiesiai į kompiuterio ar išmaniojo prietaiso ekraną. Toks „Twitter“ pobūdis leidžia užmegzti tiesioginį kontaktą su klientais ir akimirksniu atsakyti į jų užklausas, skundus.

Kūrėjas

Jack Dorsey, Evan Williams, Biz Stone ir Noah Glass

Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai