Grįžti

WordPress

Praktiškos
Sukurta2003, JAV
Rekomenduoju

Kam skirta?

WordPress.com yra atvirojo kodo, nemokama turinio valdymo sistema, naudojama tiek tinklaraščiams, tiek elektroninėms parduotuvėms, tiek reprezentacinėms įmonių svetainėms. WordPress galima naudoti įvairaus tipo svetainėms:
Tinklaraštis.
Įmonės reprezentacinė svetainė.
Daugelio autorių naujienų portalas.
Galerija arba fotografijų publikavimo svetainė.
Video publikavimo tinklalapis arba portalas.
Muzikos publikavimo tinklalapis arba portalas.
Nuorodų publikavimo tinklalapis arba portalas.
Asmeninė (portfolio) svetainė.
Vertinimo, reitingavimo (Rating) svetainė.
Elektroninė parduotuvė.
Naujienų portalas.
Internetinis žurnalas.

Kaip galima naudoti

WordPress.com platforma yra nemokama. Su jos pagalba galima patiems susikurti nemokamai savo svetainę, pasirinkus Jums tinkamą tematiką, dizainą. Tai nemokama ir atviro kodo turinio valdymo sistema, kurią naudoti bei tobulinti gali visi norintys. Sistema leidžia naudoti tiek asmeniniams tikslams, tiek komercinėms ar ne pelno siekiančioms organizacijoms. Naudojantis tinklalapio administravimo platforma jums nebūtina turėti gilių kompiuterio ar interneto žinių. Užtenka keletą kartų pabandyti sukurti naujieną, sukurti meniu kategoriją, įkelti nuotrauką ir rašydami savo įmonės ar tiesiog tam tikros veiklos naujieną jūs jau ją įkelsite automatiškai ir per daug negalvojant.

WordPress nemokamos temos ir stiliai

Kaip buvo minėta anksčiau ši platforma turi aibę valdiklių (plugins), kurie gali išplėsti „Wordpress“ funkcionalumą. Taip pat egzistuoja nemažai nemokamų dizaino temų (tinklalapio vizualinis apipavidalinimas), kurias galima tiesiog „užmauti“ ir naudoti. Šios nemokamos temos dažniausiai tinkamos paprastam, asmeniniam ir labiau neformaliam tinklaraščiui (blogui) kur tiesiog dalintumėtės savo mintimis su visais. 

Kaip susikurti svetainę su WordPress, žiūrėkite čia:Kūrėjas

Matt Mullenweg, Mike Little

Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai