Taisyklės e-TOOLS 2014

Nemokami „ verslo e. įrankiai“ 2014 (e-tools WIKI 2014)

1. Kas gali registruoti ar siūlyti verslui e. įrankį?

REGISTRUOTI verslo e. įrankį gali bet kuri privačios teisinės formos įmonė (nepriklausomai nuo to, kiek ji veikia rinkoje) ar fizinis asmuo vykdantis individualią veiklą.

PASIŪLYTI naudingą verslo e. įrankį gali bet kuris asmuo, kuris iš praktikos yra susiduręs šio verslo e. įrankio nauda ir aktualumu. Verslo e. įrankis gali būti sukurtas visai kitoje šalyje. Pavyzdžiui, eventbrite.com sistema leidžianti nemomamai kurti renginius ir parduoti į renginį bilietus.

2. SĄLYGOS

Verslo e. įrankis turi būti pritaikytas darbui elektroninėje erdvėje. Viso yra 7 kategorijos, prie kurios Jūs priskiriate savo registruojamą verslui e. įrankį. Verslo e. įrankis turi padėti spręsti problemą, susijusią su verslo kūrimu ar verslo plėtra.

Verslo e. įrankis PRIVALO turėti nemokamą galimybę jį naudoti arba jį išmeginti (trial ar demo versijas).
Sąlygų ir reikalavimų neatinkantys verslo e. įrankiai bus atmesti.

3. Kokie verslo e. įrankiai pateks į jungtinį „BZN start” liepos - rugpjūčio leidinį?

Iki 2014 birželio 12 d. registruoti verslo e. įrankiai pateks į „Nemokami verslo e. įrankiai WIKI 2014“. Vėliau registruoti ar pasiūlyti verslo e. įrankiai bus viešinami www.bznstart.lt

4. Kas galės pretenduoti į populiariausių verslo e. įrankių apdovanojimus?

Visi registruoti ar pasiūlyti, Lietuvoje ar lietuvių sukurti verslo e. įrankiai iki 2014 rugpjūčio 1 d. galės pretenduoti į apdovanojimus.
Kandidatui tam tikros nominacijos laimėjimą lems viešas rekomendcijų suteikimas ir Komisijos balai. Komisijos atrankos kriterijai bus pakelbti vėliau.
Svetainėje yra padaryta galimybė atiduoti rekomendaciją paspaudus “Rekomenduoju” (su LinkedIn ar Facebook, google+ socialinių tinklų platformos pagalba)

Apdovanojimų renginys numatomas rugpjūčio 21 d.  Visi pretendentai gaus kvietimą į renginį.

5. Iki kada veiks ši verslo e. įrankių platforma?

Ši platforma veiks nuolat. Todėl atsiradę nauji ar jau esantys nemokami verslo e. įrankiai galės registruotis šioje platformoje. Po anketų gavimo „BZN start” pirminio verslo e. įrankių  vertinimo komisija atrinks įmones, kurias pristatys jungtiniame liepos-rugpjūčio mėnesio leidinyje.


VERSLO e. įrankių kategorijų aprašymai

1.  FINANSAVIMAS (apimančios finansines operacijas, asmeninį finansų valdymą, mobiliąsias bankininkystes, sąskaitų mokėjimų priminimus, skolų valdymą, draudimo paslaugas, biudžetą ir kt.)
 
2.  PRAKTIŠKOS (tai įrankiai, kurie padeda geriau ir efektyviau organizuoti darbą, išspręsti vartotojui problemą ar tam tikrą užduotį pačiais netikėčiausiais atvejais. Pavyzdžiui: užduočių valdymas, kalendoriaus valdymas, vertimas, slaptažodžių valdymas, debesijos saugojimas, elektroninio pašto valdymas, srauto diagramos generatoriai, garso įrašas, kalkuliatoriai, laikrodžiai, pašvietimas, blykstės, ekrano užraktai, brūkšninių kodų skeneriai, slaptažodžių valdymo, nuotolinį užduočių valdymą ir kt.)

3. VERSLAS IR DARBAS (įrankiai, kurie padeda pasiekti svarbiausius dokumentus verslui,  numatyti priemones bendradarbiauti, redaguoti arba dalintis turiniu. Pavyzdžiai: dokumentų valdymas (PDF, nuskaitymas, failo peržiūra / redagavimas), klientų išteklių valdymas,  įmonės išteklių planavimas, pardavimo vietų valdymas, darbuotojų paieška ir kt.)

4. LAISVALAIKIS (įrankiai, kurie skirti informuoti, ir kuriuose yra garso, vaizdo ar kito turinio. Surasti tinkamą restoraną ar bilietus į verslo renginį. Pavyzdžiai: televizorius, filmai, verslo klubai, bilietų pardavimo paslaugos ir kt.)

5. BENDRAVIMAS (suteikia galimybę  neprarasti ryšio su tais, kurie yra Jūsų aplinkoje. Jums pagelbės nepraleisti draugų gimtadienių ar sužinoti, kur lankosi bičiuliai,  pasidalinti nuotraukomis, užmegzti reikiamus verslo kontaktus ir kt.)

6. IŠSILAVINIMAS (įrankiai, kurie teikia interaktyvią mokymosi patirtį ir konkrečius įgūdžius. Pavyzdžiai: aritmetika, abėcėlė, rašymas, ankstyvasis vaikų ugdymas ir specialusis ugdymas, saulės sistema, žodynas, spalvų, kalbos mokymas ir kt.)

7. ŽINIOS + ŽURNALAI (šių įrankių pagalba galėsite sužinoti svarbiausias naujienas, naujoves, verslo aplinkos pasikeitimus, perskaityti įdomias istorijas, pasisemti įkvėpimo ir kt.)

Perskaitydamas taisykles, SUTINKU, kad informacija bus skelbiama www.bznstart.lt portale ir „BZN start” leidinyje.

Daugiau informacijos:
tools@bznstart.lt
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai