Grįžti

Logotipų dizaino konkursai

Verslas
Sukurta2013-04-01, Lietuva
Rekomenduoju

Kam skirta?

Svetainė <a href="http://www.logokonkursas.lt">www.logokonkursas.lt</a> skirtas skelbti logotipų dizaino konkursus internete. Užsakovas paskelbęs konkursą, gauna daugybę skirtingų dizainerių kurtų dizaino pavyzdžių iš kurių gali rinktis. Logotipo dizaino konkursas - tai įdomus ir nestandartinis būdas logotipo kūrimo būdas.

Kaip galima naudoti

Bandomąją versija galima rasti adresu: http://demo.logokonkursas.lt

Kaip tai veikia?
1. Užpildykite dizaino formą Konkurso užsakovas užpildo dizaino anketą ir apmoka konkurso administravimo mokestį (10 proc. nuo prizinės sumos). Konkursas tampa aktyvus iškarto gavus apmokėjimą ir yra publikuojamas svetainėje. Rekomenduojama kuo plačiau ir tiksliau atsakyti į anketos klausimus, taip dizainiariams bus lengviau suprasti užsakovą, ir pasiekti geresnių rezultatų.

2. Vertinkite atsiųstus dizainus Dizaineriai gali siųsti neribotą skaičių dizaino pavyzdžių kol konkursas yra aktyvus. Tuo metu konkurso užsakovas vertina ir komentuoja dizainerių darbus. Pastovus darbų vertinimas leidžia pasiekti geresnių rezultatų.

3. Išsirinkite labiausiai patinkantį dizainą Pasibaigus konkursui užsakovas turi 3 dienas išrinkti nugalėtoją. Užsakovas gauna nugalėjusio dizainerio kontaktinius duomenis el. paštu, ir turi nedelsiant susisiekti su dizaineriu bei susitarti dėl atsiskaitymo. Tik gavęs apmokėjimą dizaineris turi atsiųsti dizaino darbinius failus. Užsakovas turi patvirtinti (arba atmesti jeigu failai neatitinka realybės) atsiųstus darbinius failus, taip fiksuojama konkurso pabaiga ir laikoma kad abi pusės yra atsiskaitę.

Kūrėjas

Šarūnas Norkus

Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
Rekomenduoju
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai