LAIMĖTI PRIZĄ LABAI SMAGU! (#)

BZN start prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 35 s.
Ieva Bareikė Asmeninio albumo nuotr.
“BZN start” organizuoto konkurso “Geidžiamiausias verslininkas” nugalėtoja Ieva Bareikė su šeima jau pasimėgavo išloštu pagrindiniu prizu praleidžiant savaitgalį „Karališkoje rezidencijoje”. Taigi, kalbiname Ieva apie įspūdžius:

Ar tikėjotės išlošti? Kaip reagavo šeima? Ar Jus pati pamatėte ar pranešė kiti?

Buvau įsitikusi, kad prizas – knyga. Todėl pamačiusi savo pavardę puoliau ieškoti, koks jos pavadinimas. Labiau nustebau ne išvydusi save kaip laimėtoją, o pamačius prizą :D Vyras pradžioj nelabai tikėjo, rimčiau susimąstė kai parodžiau pakvietimą ir paskambinau į viešbutį.  Visa šeima puikiai pailsėjome, atgavome jėgas naujiems darbams. Ačiū už tai „BZN start”!

Ką veikiate gyvenime? Kuo užsiimate? Kuo domitės?

Dirbu teisininke ligoninėje, bet dirbant supratau, kad teisė – ne mano būdui, o dirbti sveikatos priežiūros įstaigose labai noriu. Šiuo metu esu vaiko priežiūros atostogose ir baigiu sveikatos priežiūros įstaigų vadybos magistrantūrą. Domiuosi vadyba, rinkodara, viešaisiais ryšiais.  Turiu minčių apie savą verslą, tačiau kol kas ruošiuosi teoriškai, tyrinėju galimybes.

Kodėl skaitote "BZN start"? 

„BZN start” užkabino sėkmės istorijomis, pozityvumu, patarimais pradedantiems verslą.  Pirma radau jus Facebooke, paskui pirkau žurnalus.  

Ačiū už pokalbį! Linkime sėkmės ir, žinoma, svajonių išsipildymo!

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai