STARTUOLIŲ MŪŠĮ LAIMĖJO MOBILIŲJŲ ŽAIDIMŲ KŪRIMO PLATFORMA (#)

BZN start prieš 5 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 33 s.
Startup Battle konkurse TutoTOONS laimėjo visas tris prizines vietas ir vyks į Silicio slėnį flickr.com nuotr.
Spalio 11-12 d. vykusią konferenciją „Silicon Valley Comes to the Baltics“ (SV2B) užbaigė startuolių mūšio (Startup Battle) finalas, kurį nugalėjo ir visas prizines vietas iškovojo mobiliesiems žaidimams kurti skirta platforma TutoTOONS.

Laimėtojui atiteko žaidimų kūrimo bendrovės „Game Insight“, SV2B ir verslo akseleratoriaus „Startup Highway“ įsteigtas pagrindinis prizas – verslo kelionė į Silicio slėnį.

TutoTOONS žaidimų kūrimo įrankis taip pat pripažintas geriausiu pradedančiu verslu Lietuvoje. Tai TutoTOONS kūrėjams pelnė galimybę atstovauti Lietuvą lapkritį Bulgarijoje vyksiančiame Rytų Europos startuolių mūšyje „Get in the Ring“.

Naudodamasis TutoTOONS platforma, kiekvienas kūrybingas žmogus gali kurti mobiliuosius žaidimus be programavimo žinių. Su TutoTOONS sukurti žaidimai patalpinami į ir gali būti atsisiunčiami iš didžiausių programėlių parduotuvių – Apple App Store, Google Play ir Amazon, o žaidimų autoriai turi galimybę užsidirbti iš savo kuriamų žaidimų.

Nuo 2014 m. pradžios TutoTOONS išleido 50 žaidimų, kuriuos sukūrė žmonės iš viso pasaulio. Šiuo metu TutoTOONS žaidimai sulaukia 1 mln. atsisiuntimų per mėnesį ir yra žaidžiami 100 000 žaidėjų per dieną.

Daugiau apie TotoTOONS verslo sėkmės istoriją galite pasikaityti čia


blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai