240 MINUČIŲ ĮKROVOS 2014 (VILNIUJE)! (#)

BZN start prieš 6 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 41 s.
Renginio dalyviams išradingumas liejosi ir ant stalų! BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.
2014 vasario 27 d.  startavo ANTRASIS metinis Naktinis renginys „240 MINUČIŲ ĮKROVOS 2014'' . Tai  išskirtinis NAKTINIS renginys su intriguojančia verslo ir nuotykių istorija, kūrybine užduotimi ir adrenalino rungtimis! Renginį vedė žavusis Edmundas Jakilaitis, kuris publiką užvedė nepakartojamai iššūkių kelionei!

Pranešimus skaitė Tomas BARTNINKAS, reklamos agentūros „McCann-Erickson”  strategijos vadovas apie „Drąsūs ir kūrybingi sprendimai. Kaip laimėti  savo versle?“ ir Marius JAKULIS JASONAS, „AAA Law“ įkūrėjas, vyriausiasis partneris ir valdybos pirmininkas,  vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų, grižęs iš JAV ir išplėtojęs verslą Lietuvoje. Marius Jakulis yra nominuotas „Global Lithuanian Awards 2013“ ir yra prabangių viešbučių „Radisson Blu Astorija“, „Kempinski“ ir daugelio kitų nekilnojamojo turto (NT) objektų Vilniaus senamiestyje savininkas „Kelias į nežinomybę vardan sėkmės. Kodėl verta rinktis Lietuvą?". 

Dalyviai čia ne tik klausėsi, bet ir pasuko galveles bei pajudino kaip  raumenis!  Dalius MARDASAS, „TMD partners‟ konsultantas pravedė kūrybines užduotis „DASH OFF!” (liet. išsitaškyk) ir „DASH OUT!” (liet. susirink)

Viso dalyvavo 10 komandų (100 dalyvių). Laimėjusi komanda laimėjo PRIZĄ:  pietūs su Vilniaus miesto meru Artūru Zuoku.Informacinius draugus

Renginį padėjo įgyvendinti Projekto informaciniai draugai: naujienų portalas DELFI, Žinių radijas, Vilniaus miesto savivaldybė
Ir projekto partneriai: VŠĮ „Versli Lietuva", AB DNB bankas, Mykolo Romerio universitetas, TMD partners

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai