LIETUVIŠKOS APPS, KURIAS VERTĖTŲ TURĖTI MOBILIAJAME TELEFONE (#)

Povilas Sabaliauskas prieš 8 metus Šį straipsnį perskaityti užtruks: 1 min. 18 s.
Aplikacijos flickr.com/bzn start fotomontažas


Ar prisimenate laikus, kai tokios mobiliojo telefono funkcijos kaip polifoninės melodijos ar spalvotas ekranas buvo labai novatoriška? Iš tikrųjų atrodo, kad tie laikai buvo be galo seniai. Tačiau ar tikrai taip jau seniai? Technologijos mūsų laikais tobulėja taip greitai, kad net nespėjus priprasti prie vienos naujos funkcijos ją keičia kita. Išmanieji telofonai išplito ir užvaldė vartotojus be galo greitai. Šie aparatai ne tik turi polifonines melodijas ar spalvotą ekraną, bet ir gali pasigirti sava operacine sistema. Tai leidžia mums patiems kurti savo telefoną – siųstis aplikacijas, papildančias aparato galimybių sąrašą. 
Prie tokių programų kūrimo prisideda ir lietuviai. Pateikiame jums lietuviškų aplikacijų, kurias vertėtų parsisiųsti, sąrašą.
„Lithuniain Radio Radios“
http://www.androidzoom.com/android_applications/entertainment/lithuanian-radio-radios_cgbtn.html
Ši programėlė suteikia galimybę patogiai klausytis Lietuvos radijo. Taip, dabar kone visi telefonai ir taip turi radijo bangų imtuvą, bet „Lithuanian Radio Radios“ tiesiog prideda šiek tiek patogumo.
„Sileroniad“ 
http://www.androidzoom.com/android_applications/music_and_audio/sileroniad_byxfz.html
Programėlė, galima sakyti, edukacinė. Ji suteikia galimybę lengvai rasti tradicinių lietuvių liaudies dainų žodžius. Pasikapstyti po savo paveldą visada naudinga ir įdomu.
„Herbomanija“http://www.androidzoom.com/android_games/brain_puzzle/herbomanija_ccdzc.html
Dar viena edukacinė programa, kuri, ko gero, turėtų labai patikti tėvams. Vaikai juk dažnai prašo telefono, kad galėtų juo pažaisti ir taip prasklaidyti staiga užplūdusį nuobodulį. Žaisdami „Herbomaniją“ jie bent šio to išmoks.
„Russian – Lithuanian Dict.“
http://www.androidzoom.com/android_applications/books_and_reference/russian-lithuanian-dict-free_bxuyz.html
Vilniuje daug rusakalbių. Šia kalba į mus kas nors kreipiasi kone kasdien. Bėda ta, kad rusiškai šiuolaikinis jaunimas beveik nešneka. Todėl visai naudinga turėti štai tokį rusų ir lietuvių kalbų žodynėlį. O maža kas...
„Radiation Monitoring Lithuania“ 
http://www.androidzoom.com/android_applications/weather/radiation-monitoring-lithuania_wmqh.html
Šiais laikais kone madinga rūpintis dėl branduolinės grėsmės. Radiacija tapo didžiuliu baubu, nuo kurio rūstybės norisi žūtbūt pabėgti. Ši aplikacija suteikia galimybę nuolat stebėti radiacijos lygį. Todėl greitai sužinosite, ar jau atėjo laikas lįsti į požeminę slėptuvę.
„Orų prognozės“ 
http://www.androidzoom.com/android_applications/weather/or-prognozs_bzugc.html
Programėlės pavadinimas puikiai paaiškina jos esmę. Ja naudodamiesi informaciją apie orus gausite bet kur ir bet kada. Kai pagalvoji, labai patogu dar net neišlipus iš lovos ir neatitraukus užuolaidų žinoti, koks oras už lango.
„LT naujienos“ 
http://www.androidzoom.com/android_applications/news_and_magazines/lt-naujienos_pdkk.html
Savo aplikacijas turi visi didžiausi naujienų portalai. „LT naujienos“ siūlo galimybę jų visų turinį pasiekti vienoje vietoje. Tiesiog greičiau ir patogiau.

blog comments powered by Disqus
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai