KĄ PASIRINKTI UAB AR MB?

Darbuotojai Atsakė: Eglė Paulauskytė 2015-11-26
Noriu profesionalesnio patarimo, noriu atidaridyt įmonę užsiimančia parsonalo nuoma bei personalo atranka (įdarbinimo agentūra). Pirmuosius dvejus metus personalo nuomos neplanuoju, tik tuo atvėju jeigu atsirastų didesnis poreikis. Kas naudingiau tokioj situacijoj MB ar UAB?
Ačiū už atsakymą.
Eglė Paulauskytė
Vienareikšmiškai atsakyti negalime, kadangi trūksta informacijos, kokią veikla ketintumėte užsiimti pirmuosius dvejus metus ar tik personalo atranka ar dar kita papildoma veikla.

Veiklos formos pasirinkimas labai priklauso nuo Jūsų planuojamos veiklos pobūdžio, dalyvių vykdant veiklą skaičiaus (MB steigėju / nariu gali būti tik fizinis asmuo, iš viso ne daugiau kaip 10 (palyginimui - UAB akcininku gali būti tiek fizinis, tiek juridinis asmuo, o akcininkų skaičius ribojamas iki 249), turimo kapitalo ir t.t. Tam, kad būtų galima tiksliau įvertinti situaciją šiuo klausimu, siūlytume kreiptis į teisininkus dėl išsamesnės konsultacijos.

Pažymėtina, kad šioje konsultacijoje pateikiama informacija yra bendro pobūdžio, todėl dėl kiekvieno individualaus atvejo ir išsamios konsultacijos patartina kreiptis į teisininkus.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai