Tadas Dumbliauskas
Advokatas Tadas Dumbliauskas yra Advokatų profesinės bendrijos Dumbliauskas ir partneriai vadovaujantysis partneris.
Advokato Tado Dumbliausko teisės praktikos sritys: verslo pradžia, prekyba, kelių transportas, darbas, draudimas, bankai ir finansai, teisminiai ir neteisminiai ginčai. Su šiais klausimais advokatas Tadas Dumbliauskas dirba daugiau nei 5 metus ir gali profesionaliai padėti, rekomenduoti, kokių teisinių priemonių imtis veikiant.


Atsakymai į klausimus pateikti advokatų profesinės bendrijos Dumbliauskas ir partneriai kvalifikuotų teisininkų ir atspindi pateiktų klausimų teisinį įvertinimą, vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais, teismų praktika bei teisės mokslo doktrina.

Teisės normų taikymo yra priklausomas nuo teisingo ir visapusiško faktinių aplinkybių įvertinimo. Dėl šios priežasties atsakymų į pateiktus klausimus rengėjai negali būti laikomi atsakingais už atsakymų netikslumus, atsiradusius dėl pateiktų faktinių duomenų nepakankamumo ar klaidingumo.

Pateiktų klausimų teisinis įvertinimas nėra oficialus teisės aiškinimas ir negali būti prilyginamas oficialiam teisės aiškinimui, todėl jis nėra privalomas jokioms valstybės institucijoms, įstaigoms ar kitiems asmenims. Šie asmenys veikia laisva valia, jiems suteiktų įgaliojimų, teisių ir laisvių ribose. Dėl to atsakymų į pateiktus klausimus rengėjai neatsako už tai, kad valstybės institucijų, įstaigų ar kitų asmenų elgesys neatitinka teisiniame nurodyto elgesio modelio.

Pateiktų klausimų teisinis įvertinimas yra profesionalių teisininkų kvalifikuota nuomonė, pagrįsta teisės normomis ir teisės taikymo ir aiškinimo praktika, pateiktu klausimu. Todėl parengtas teisinis tyrimas negali būti vertinamas kaip objektyviai teisingas.

Atsakyta į 8 klausimus
© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai