POPULIARIAUSI IR SPARČIAUSIAI AUGANTYS SOCIALINIAI TINKLAI

Marketingas ir pardavimai Atsakė: Kęstutis Gečas 2014-04-14
Laba diena,
Prekiausiu el.parduotuvėje prekėmis, kurias reklamuosiu daugiausiai užsienio šalims. neišvengiamai turės būti ir komunikacija socialiniuose tinkluose.
Noriu savo parduotuvėje išskirti populiariausius ir taip pat sparčiausiai augančius tinklus, nekalbant apie FB, Twitter...

Pvz. Rusijoje populiariausias yra VKontakte, būtų labai įdomu sužinoti kokie tinklai yra populiariausi KInijoje (nes, kiek žinau, ten FB ir Twitter yra uždrausta), Internete tokios informacijos yra labai nedaug arba labai prieštaringa. Yra, manau, ir kitų šalių, kur populiariasias yra ne FB. Gal reklamos ir marketingo specialistai žinotų daugiau?
Ačiū
Kęstutis Gečas
„INK agency“ įkūrėjas ir savininkas
Didžiausi pasaulyje – ne vienoje valstybėje ir net ne viename žemyne – veikiantys tinklai yra keli: „Facebook“, „Google+“, „Linkedin“, skirtas profesionalams, „Pinterest“, paremtas vaizdais, „Twitter“, mikrotinklaraščių tinklas, bando atsigauti „MySpace“.

Taip pat yra tinklų, kurie veikia tik vienoje ar keliose šalyse. Rusijoje veikia „VKontakte“ ir „Odnoklasniki“, Kinijoje – „Pengyou (QQ)“, „Renren (Xiaonei)“, „Kaixin 001“, „Sina Weibo“, „Tencent Weibo“. Japonijoje veikia „Mixi“, Brazilijoje ir Indijoje – „Orkut“. Europoje dar veikia „Linkedin“ analogas „Xing“, taip pat „Friendster“, „Viadeo“, „Bebo“.

Kaip matote, socialinių tinklų yra daug, o jų populiarumas labai kinta, vieni keičia kitus. Todėl galvojantys apie komunikaciją socialiniuose tinkluose turi labai aiškiai žinoti savo potencialius klientus ir apsiriboti keletu svarbiausių tinklų, nes skirti dėmesio visiems tiesiog nepakaks laiko ir resursų. Geriau aktyviai komunikuoti keliuose tinkluose nei bandyti su mažesniu aktyvumu veikti visuose.
Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai