KAVINUKĖ MIESTELYJE. KAIP IŠPOPULIARINTI?

Marketingas ir pardavimai Atsakė: Petras Petkevičius 2015-09-04
Atsidariau kavinukę miestelyje (25 000 gyventojų). Susikūriau Facebook paskyrą, tačiau tai nepadeda man sparčiai augti. Kokias priemones galėčiau išnaudoti papildomai, nes pinigų marketingui turiu tikrai minimaliai. Man svarbu paskleisti žinutę miestelyje. O kavinukė yra šiek tiek nuošaliau nuo centro.
Petras Petkevičius
ThinkBig ir Sweepest Verslo vystymo vadovas
Jūsų atveju siūlytume naudoti nebrangias partizaninio marketingo priemones. Pasiruoškite skrajutes, kuriose būtų kviečiama ateiti pas jus su draugu ar dviem draugais ir gauti kažką iš jūsų teikiamo asortimento nemokamai arba su žymia, bent 30-50% nuolaida. Skrajutes pačiam ar su draugais, šeimos nariais išplatinti maksimaliai plačiai Jūsų miestelyje į pašto dėžutes arba pvz. padalinti kokio nors miestelio renginio metu.

Toliau labai svarbu užtikrinti jūsų teikiamo maisto bei paslaugų kokybę, kad atėję jūsų nauji klientai norėtų pas jus vėl sugrįžti ne tik dėl vienkartinės nuolaidos, bet ir dėl puikaus jūsų pateikto maisto bei paslaugų.

Facebook'ą taip pat galite naudoti, bet ne kaip jūsų pardavimo, bet bendruomenės sukūrimo, įtraukimo ir palaikymo priemonę. Komunikacija Facebook'o paskyroje turėtų būti nuosekli ir reguliari, minimaliai bent kartą per savaitę.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai