KAIP BENDRAUTI SU NAUJAIS KLIENTAIS B2B?

Marketingas ir pardavimai Atsakė: Petras Petkevičius 2015-09-29
Laba diena,
Užsiimame tehninio personalo atranka ir įgūdžių patikrinimu. Norėtume pradėti savarankiškai užsiimti darbo jėgos ir specialistų nuoma, nes suprantame techninių specialistų paklausą, tačiau sunku rasti klientų. Orientuojamės į užsienio rinkas (Vokietija, Olandija, Skandinavijos šąlys). Patarkite, kaip reikėtų veikti, siūlant personalo nuomos paslaugas?
Petras Petkevičius
ThinkBig ir Sweepest Verslo vystymo vadovas
​A1​. Veikite pagal principą "Think global, act local":
1) Savo svetainėje susikurkite puslapį tos šalies, kurioje norite pristatyti savo paslaugas, kalba. Mažesnės šalys, kaip Olandija ar Skandinavijos šalys dar komunikuoja ir angliškai. Didelėse šalyse, turinčiose keliasdešimt milijonų gyventojų, kita kalba patektos informacijos rezultatyvumas bus žymiai mažesnis.

A2. Palesikite pvz Google Adds kampaniją ar kitą alternatyvią priemonę savo tikslinėje rinkoje  tos šalies kalba, nukreipianti į jūsų  svetainės specialiai tam sukurtą "landing page", kuris kiek įmanoma tiksliau atspindėtų duotosios paslaugos pasiūlą bei galimai būtų su jūsų web domenu toje šalyje www.jusu.web-vardas.de, www.jusu.web-vardas.se, etc. El paštas kreipimuisi - taip pat rekomenduotinas su tos šalies domeno pabaiga.

A3. Jei nurodysite tos telefoną, pageidautina, kad jis būtų tos šalies. Olandijoje, Skandinavijoje dar galite atsiliepti angliškai; į didžiąsias šalis be tos šalies kalbos neikite. nei vokiečiai, nei ypač prancūzai kita kalba su jumis nenorės bendrauti.

Kiekvienas šių žingsnių padidins jūsų patikimumą kaip siūlančių savo paslaugas tos šalies rinkoje. 

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai