KAIP PASIEKTI NORIMUS KLIENTUS?

Turiu paslaugų versliuką jau ketverti metai. Labai norisi kažkokių naujų reklamos būdų pritraukti. Mano klientai yra vyrai, t.y. kerpu juos. O kirpėjų daug ir visi mano, kad jie geriausi, kaip ir aš. Vyrai manau ir rečiau Facebooką naudoja, o kaip juos prisišaukti. Nes esu brangesnis ir klientai, kurie jau užsidirba daugiau. Esu linkęs reklamai išleisti iki 30 eurų per mėnesį.
Skaitmeninės rinkodaros ekspertas
Iš karto norime pabrėžti, kad su 30 EUR mėnesio biudžetu greičiausiai nepajusite reklamos teikiamos naudos dėl per mažos imties, todėl reikėtų pasiryžti bent 5 kartus didesnei investicijai į reklamos sklaidą. Tuo labiau, kad ir Facebook reklamos sistemoje minimalus dienos reklamos biudžetas dažniausiai siekia 5 USD.

Reklama Google AdWords paieškos sistemoje Jums greičiausiai kainuos per daug, nes turėsite konkuruoti su daugybe kirpyklų, kirpėjų bei plaukų priežiūros priemonių pardavėjų, kurie naudoja Jums tinkančius paieškos raktažodžius ir reklamai skiria daug didesnius biudžetus. Todėl geriausia būtų apsistoti ties reklama Facebook socialiniame tinkle arba/ir ties kokybiško turinio kūrimu bei talpinimu Jūsų Facebook, o gal ir Instagram paskyroje (su Jūsų atliktais įdomiausiais darbais ir Jūsų klientų nuotraukomis bei atsiliepimais).

Ko gero, būtent turinio rinkodara galėtų būti vienas efektyvesnių būdų skleisti žinią apie Jūsų teikiamas (kokybiškas) paslaugas, ypač jeigu taikote į labiau pasiturinčius klientus vyrus – o tokių Facebook’e, patikėkite, yra pakankamai!

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai