KUO NAUDINGA GOOGLE MARKETING PLATFORMA?

Seku naujienas. Kaip padės šis marketingo įrankis verslui, ko tikėtis ir kaip juo naudotis? Bei kam jis bus aktualus? Turiu web svetainę virš 100 sporto prekių. Įdomu.
Laikai keičiasi, turi keistis ir technologijos su kuriomis dirba marketingo specialistai. Šiais laikais, kai turime tiek daug reklamos kanalų, įrenginių, kurių pagalba pasiekiame vartotojus, naujus duomenų apsaugos reikalavimus ir tikslus, turėti kuo geriau ir tiksliau veikiančias reklamines kampanijas, turime išmokti suprasti ir dar tiksliau valdyti duomenis. Google DoubleClick sistema pirmą kartą pasirodė 1996 m. ir nuo to laiko pasikeitė labai daug kas. DoubleClick buvo skirta planuoti ir valdyti marketingo kampanijas. Paraleliai vystėsi ir kitos Google priemonės skirtos duomenų analitikai. Dabar turime Google Analytics 360 Suite leidžiančią analizuoti duomenis ir remiantis jais planuoti bei valdyti marketingo veiksmus, reklamas. Šie produktai veikė atskirai.

Google Marketing Platform sujungia DoubleClick skaitmeninės rinkodaros įrankį su Google Analytics 360 Suite padėti marketingo specialistams planuoti, pirkti, matuoti ir optimizuoti skaitmeninės rinkodaros ir vartotojų potyrį vienoje vietoje. Google Marketing Platform padės sukurti dar geresnę ir efektyvesnę reklamą, užtikrinant vartotojų privatumą, privačių duomenų saugumą ir jų valdymą.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai