KAS SVARBU KURIANT INTERNETINĘ SVETAINĘ IR KIEK REIKĖTŲ SKIRTI PINIGŲ SVETAINEI KURTI?

Marketingas ir pardavimai Atsakė: Inga Nausėdienė 2011-11-30
Planuoju pradėti verslą ir pardavinėti kelionių paslaugas tik interneto svetainėje.
Į ką turėčiau daugiau kreipti dėmesį?
Inga Nausėdienė
RAIT valdybos pirmininkė, viena iš įmonės steigėjų
Įvertinus interneto skvarbą ir plėtrą Lietuvoje bei pirkimo internetu augimą, akivaizdu, kad verslo kūrimas internete yra perspektyvi kryptis. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį kelis dalykus:
1. Kokiais kanalais, kokiais būdais vartotojai bus informuojami apie jūsų paslaugas, kaip jie sužinos apie jūsų internetinės svetainės atsiradimą. Reikia pasiskaičiuoti išlaidas, kurios bus skirtos paslaugų reklamai, propogavimui, informavimui.
2. Svarbu apsibrėžti, kokiai auditorijai, tikslinei grupei, kokiems vartotojams siūlysite kelionių paslaugas bei kokias konkrečiai. Siūlyčiau segmentuoti vartotojus, išsiaiškinti jų poreikius.
3. Konkurencija interneto erdvėje yra gana didelė, todėl svarbu pagalvoti apie paslaugų išskirtinumą. Plečiantis paslaugoms internete, auga skaičius žmonių, kurie patys perka bilietus, užsisako viešbučius, planuojasi keliones. Todėl svarbu pasiūlyti išskirtinį paslaugų paketą, atskleisti savo paslaugų pranašumus. Siūlyčiau atlikti kitų internetinių svetainių, siūlančių panašias paslaugas, analizę (siūlančių paslaugas tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse). Atlikus analizę reikėtų apsibrėžti, kokias konkrečiai paslaugas siūlysite ir kokios sveitainės, su kokiomis funkcijomis norėsite. Nuo to priklauso interneto sveitainės kūrimo sąnaudos. Kiek tai kainuos, galite sužinoti iš įmonių, kurios užsiima interneto svetainių kūrimu. Reikėtų pateikti užklausą bent trims interneto sveitainės kūrimo paslaugas siūlančioms įmonėms. Kaip minėjau, labai svarbu apsispręsti, kokias konkrečiai paslaugas siūlysite ir kokios sveitainės norite.
Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai