PIRMĄ KARTĄ DIRBSIU ĮMONĖJE KURI DIRBA PAGAL INDIVIDUALIĄ VEIKLĄ, KAIP AŠ TURĖSIU MOKĖTI MOKESČIUS, KOKIĄ PAŽYMĄ AR KĄ REIKIA IŠSIIMTI IR KUR ?

Mokesčiai Atsakė: Algis Teišerskis 2014-08-20
Įmonė dirba pagal individualią veiklą vadinasi aš pati turėsiu mokėti mokesčius , dar neteko su tuo susidurti todėl, kaip, kur, ką daryti kur kokius dokumentus išsiimti, nieko aš čia dar nesusigaudau ....
UAB „Mokam“ direktorius ir vienas įkūrėjų
Jeigu Jus Individualia veikla užsiimantis asmuo įdarbins pagal darbo sutartį, tuomet Jums mokesčių nereikės mokėti, už Jus tai padarys "įmonė" (individualios veiklos turėtojas). Tačiau jei Jūs turėsite įregistruoti IDV pagal pažymą ir teiksite paslaugą įmonei ar kitam IDV veiklą vykdančiam asmeniui, tuomet nuo gautų pajamų turėsite savarankiškai paskaičiuoti ir sumokėti mokesčius: GPM 5 arba 15 proc. (priklausomai nuo veiklos pobūdžio), PSD 4,5 proc  ir SODRA 14,25 %. Tiesa iš gautų pajamų dar galėsite atimti 30 proc. leidžiamų atskaitymų ir tik nuo likusios sumos skaičiuoti mokesčius. Deklaruoti ir sumokėti mokesčius turėsite iki sekančių metų gegužės 1 dienos (išskyrus, jei neesate dirbanti PSD turėsite sumokėti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip 90 Lt)
Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai