KOKĮ VERSLO ĮTEISINIMO BŪDĄ RINKTIS PRADEDANČIAJAM?

Mokesčiai Atsakė: Algis Teišerskis 2015-09-22
Gaminu dekoracijas vestuvėms: iš popieriaus, medžio, įvairių kitų medžiagų, tiek pardavimui, tiek nuomai.
Norėčiau sužinoti kokia forma būtų palankiausia įteisinti mano veiklą? (esu studentė, pajamos nėra itin gausios, tačiau užsakymų ir susidomėjusių žmonių daugėja).
Dirbti pagal patentą negaliu, nes kažko panašaus į mano vykdomą veiklą nėra, individualaus verslo pažyma brangiai kainuoja, visi privalomi mokesčiai taip pat. Ar yra taikomos lengvatos studentams arba neseniai pradėjusiam nuosavą verslą, arba jaunimui?
UAB „Mokam“ direktorius ir vienas įkūrėjų
Jei pajamų gaunate nedaug ir neplanuojate plėstis (pvz.: priimti darbuotojų), tuomet registruokite IDV veiklą. IDV veiklą paprasta įregistruoti ir išregistruoti. Jei esate drausta sveikatos draudimu (dieninio skyriaus studentai dažniausiai yra drausti sveikatos draudimu, tačiau galite pasitikslinti ligonių kasose www.vlk.lt). Tokiu atveju mokesčius mokėsite tik metams pasibaigus, iki kitų metų gegužės 1d. O jei veiklą ketinate plėsti - rinkitės MB variantą.
Daugiau apie IDV ir MB mokesčius skaitykite http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/1525/Noreciau-pradeti-gaminti-namuose-muila
Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai