NORIU PRADĖTI RENGINIŲ APTARNAVIMO VERSLĄ

Mokesčiai Atsakė: Algis Teišerskis 2016-06-27
Noriu pradėti renginių aptarnavimo verslą. Turėti nuolatinę komandą tokiame versle - sudėtinga, todėl reikėtų pasiūlymų, kaip galėčiau deklaruoti vis skirtingų žmonių darbą renginiuose?
UAB „Mokam“ direktorius ir vienas įkūrėjų
Lengvo sprendimo šiam klausimui išspręsti kol kas nėra. Galimi keli variantai. 
Trumpalaikio darbo sutartis. Trumpalaikio darbo sutartis gali būti sudaryta ne ilgesniam nei 2 mėnesių laikotarpiui. Tačiau, jei tokia darbo sutartis pasibaigia ir nepraėjus vienam mėnesiui nuo jos nutraukimo dienos su atleistu darbuotoju vėl sudaroma trumpalaikė sutartis tam pačiam darbui, tokia sutartis gali būti pripažįstama kaip sudaryta neterminuotam laikui.
Neterminuota darbo sutartis. Galite pasamdyti darbuotoją pastoviam darbui, nustatydami nedidelį darbo valandų skaičių per mėnesį. Jei darbo krūvis bus didesnis nei nustatytas, darbuotojui išmokėsite didesnį darbo užmokestį (už viršytas valandas - 1,5 tarifu), o jei darbo bus mažiau, sumokėsite tik atlygį už sutartas valandas.
Individuali veikla. Fizinis asmuo gali įregistruoti IDV veiklą ir teikti renginių organizavimo paslaugas kartu su Jumis arba atlikti tam tikrus organizavimo darbus ir už suteiktas paslaugas išrašyti Jums ar užsakovui sąskaitą. 
Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai