PREKYBA ''FACEBOOK'' PASKYROJE.

Mokesčiai Atsakė: Algis Teišerskis 2017-09-26
Kokybiškus rūbus atsisiųsčiau iš užsienio per du mėnesius iš wish.com ir "Facebook" paskyroje pardavinėčiau. Ar man reikia kokius nors mokesčius mokėti ir gauti leidimą?
UAB „Mokam“ direktorius ir vienas įkūrėjų
Jei norite verstis drabužių prekybos veikla, turite registruoti individualią veiklą. Veiklą galite įregistruoti internetu, prisijungę prie asmeninės "Mano VMI" paskyros.  Atkreiptinas dėmesys, jog drabužiai turi būti atitikti Produktų saugos įstatymo reikalavimus, taip pat turite vadovautis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Mokesčiai:
individualios veiklos pagal pažymą mokesčiai (prekybai):
GPM - 5 proc. nuo pelno. Mokama pasirinktinai, nuo pajamų - išlaidų skirtumo arba iš pajamų atėmus 30 proc. "išlaidų" (Jūsų atveju greičiausiai geriausia būtų mokesčius mokėti nuo pajamų-išlaidų skirtumo).
SODRA - 14,25 proc. nuo pelno.
PSD - 4,5 proc. nuo pelno. Tačiau, nemažiau kaip 34,2 eur per mėnesį, jei nesate draustas sveikatos draudimu (t.y. kitur nedirbate, nesate moksleivis, pensininkas ar pan.)
Mokesčius reikia sumokėti kartą per metus iki gegužės 1d. (išskyrus PSD mokestį, jei nesate draustas).

Atkreiptinas dėmesys, jog siunčiantis drabužius ne iš ES šalių gali būti taikomas PVM bei muito mokestis (http://www.cust.lt/web/guest/verslui/pastosiuntos/gabenimas.)
Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai