NORĖČIAU KURTI ELEKTRONINĘ PARDUOTUVĘ, KURIOJE PREKIAUČIAU IŠ KITUR PIRKTAIS DRABUŽAIS.

Mokesčiai Atsakė: Inga Beiliūnienė 2017-11-30
Ar galima prekiauti drabužiais pirktais iš aliexpress ar kitų parduotuvių, ar galima kurti elektroninę parduotuvę kurioje prekiaučiau drabužiais?
Mes Jums, kaip pradedančiam verslininkui, galime suteikti informaciją apie INVEGA administruojamas finansines ir subsidines priemones. Tuo tarpu visais kitais verslo kūrimo klausimais informaciją galite rasti VšĮ „Verslios Lietuvos“ puslapyje arba pabendravę su VšĮ „Verslios Lietuvos“ atstovais.

Pradedančiajam verslui INVEGA gali pasiūlyti šias priemones: lengvatinę paskolą „Verslumo skatinimas 2014-2020“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis (pritrūkus užstato, INVEGA galės suteikti individualią garantiją), darbo užmokesčio kompensavimo priemonę „Subsidijos verslo pradžiai“, galimybę kompensuoti dalį sumokėtų paskolos palūkanų pagal priemonę „Dalinis palūkanų kompensavimas“, finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Jeigu nuspręsite imtis verslo ir turėsite daugiau klausimų dėl priemonių verslo pradžiai, kreipkitės ir mes suteiksime Jums reikiamą informaciją.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai