KOKIUS MOKESČIUS REIKĖS MOKĖTI JEI UŽSIIMSIU INDIVIDUALIA VEIKLA PAGAL PAŽYMĄ?

Mokesčiai Atsakė: Algis Teišerskis 2013-12-19
Kokius mokesčius reikės mokėti jei užsiimsiu individualia veikla pagal pažymą?
Sveiki, esu studentė tad kokius mokesčius reikėtų mokėti užsiimant individualia veikla. Taip pat gal pasiūlytumėte kokį veiklos kodą reikėtų rinktis jei darbas bus koordinuoti žmonių veiklą renginiuose? Taip pat jei veikla vyks tik kelis kartus per mėnesį ar kai kuriais mėnesiais ji išvis nevyks ar vistiek turėsiu mokėti mokesčius?
Iš anksto dėkui už atsakymą
UAB „Mokam“ direktorius ir vienas įkūrėjų
Pateiktame klausime nėra nurodyta kokio pobūdžio renginiuose bus koordinuojama veikla. Jei tai verslo renginiai tuomet artimiausia tinkama veikla - 82.30 "Posėdžių ir verslo renginių organizavimas".
Individualią veiklą turite įregistruoti ne vėliau kaip tą pačią veiklos pradėjimo dieną, o nutraukti bet kada apie tai prieš 5 dienas pranešę VMI. Tad jei bus tokių laikotarpių, kai nevykdysite veiklos - tiesiog nutraukite veiklą, o pradėjus vykdyti vėl užregistruokite. Prisijungus prie "Mano VMI" sistemos tai galėsite atlikti elektroniniu būdu.

Mokesčiai: nuo pajamų ir išlaidų skirtumo atimsite 30 proc. ir nuo likusios sumos Jums reikės sumokėti soc. draudimui 14,25% ir PSD 4,5 proc, (bet ne mažiau nei 90 Lt/mėnesiui) ir 5 proc. GPM. Mokesčiai mokami iki sekančių metų gegužės 1d.
Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai