SKAITMENINĖ RINKODARA, KAIP JĄ ANALIZUOTI?

Technologijos Atsakė: Eidmantas Ivanauskas 2015-03-31
Kokie skaitmeninės rinkodaros efektyviausia analitinių dumenų įrankiai? Tai pat kaip -inoti kurie svarbūs yra rodikliai vertinant svetainės greitį?
Eidmantas Ivanauskas
HOST1PLUS Projektų vadovas
Pagal klausimo įvairiapusiškumą reikėtų nuspręsti ko vis dėlto norite. Skaitmeninės rinkodaros atžvilgiu – turbūt galvojate apie tinklalapio pasiekiamumo ir lankomumo analizę. Populiariausias įrankis šiuo atveju būtų Google Analytics. Tinkamai įsidėjus šį  įrankį būtų galima pradėti tirti savo svetainės lankomumą. Tuomet yra galimybė matyti, iš kur ateina klientai, kuriuose puslapiuose jie lankosi, arba kur baigia savo viešnagę. Taip pat galima susidaryti sistemą, pagal kurią būtų sprendžiama, kaip reikėtų tvarkyti savo tinklalapį. 

Papildomai, naudojant ir per Analytics sekant reklamos paslaugų platformą Google AdWords, AdClick ar kt. yra galimybės vienoje sistemoje tiksliau matyti iš kur ateina Jūsų svetainės lankytojai, kaip tikslingiau skirti pinigus reklamai.

Analytics pagalba matysite ir nemažai ne iš reklamų atėjusių žmonių, jeigu tai rodo lankytojų naršyklių duomenys.

Tinklalapio greitis yra vienas iš svarbiausių svetainės patogumo (vartotojo patirties) rodiklių. Vienas iš paprasčiausių ir patogiausių įrankių pradedantiesiems tai Google siūlomas PageSpeed Insights įrankis, kuris parodys krovimo laikus ir pasiūlys ką būtų galima tobulinti. Jeigu svetainė yra kurta ne profesionalų, dažniausiai pasitaikanti problema yra neoptimizuoti, ilgai kraunami paveikslėliai. Kitais atvejais  tai gali būti didelis nebūtinų svetainės elementų kiekis, kurių užkrovimas taip pat sulėtina svetainės  greitį.

Klausimai
Technologijos Atsakė: Eidmantas Ivanauskas 2015-08-04
Technologijos Atsakė: Eidmantas Ivanauskas 2015-06-02
Technologijos Atsakė: Eidmantas Ivanauskas 2015-05-19
Technologijos Atsakė: Eidmantas Ivanauskas 2015-05-18
Technologijos Atsakė: Eidmantas Ivanauskas 2015-03-31
Technologijos Atsakė: Eidmantas Ivanauskas 2015-03-01
Technologijos Atsakė: Eidmantas Ivanauskas 2015-02-20
Technologijos Atsakė: Eidmantas Ivanauskas 2015-02-01
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai