AR YRA KOKS NORS BŪDAS GAUTI PAŽYMĄ GAMINTI KONDITERINIUS GAMINIUS (ILGO IŠSILAIKYMO, SAUSI PRODUKTAI, BE KREMO) NAMUOSE?

Teisė Atsakė: Lina Kalinauskaitė 2017-01-10
Ar apskritai yra įmanoma gaminti namuose? Galbūt VMVT turi kokių nors išimčių? Neteisinga, jog taip žlugdomas smulkusis verslas, nes dauguma didelių kepyklų pažeidžia daugiau reikalavimų nei gaminant namuose.
Lina Kalinauskaitė
VšĮ Versli Lietuva Projektų vadovė
Norėdami užsiimti konditerinių produktų gamyba, turite gauti Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą, vienas iš reikalavimų, norint gauti šį pažymėjimą yra keliamas patalpoms, kuriose bus vykdoma ši gamybinė veikla, o būtent šios patalpos turi būti gamybinės, komercinės paskirties. Atvejai, kuomet gali būti naudojamos gyvenamosios patalpos komercinėje veikloje yra apibrėžtos Statinio (jo patalpų) naudojimo ne pagal paskirtį atvejų ir tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos Vyriausybės
2011 m. spalio 12 d. nutarimu Nr. 1178. Tad Jūsų atveju, Jūs turėtumėte pakeisti patalpų, kuriose yra planuojam vykdyti ši veikla paskirtį. Apie patalpų paskirties keitimą visą reikiamą informaciją rasite štai čia.

Klausimai
© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai