NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Teisė Atsakė: Martynas Bieliūnas 2019-10-07
Mūsų e. parduotuvės naujienlaiškį galima prenumeruoti įvedus el. paštą. Tačiau pasitaikė tokių atvejų, kai naujienlaiškio gavėjas pareiškė, kad jis neprenumeravo naujienlaiškio. Galbūt tai susiję su tuo, kad kai prenumeruoji naujienlaiškį, nereikia patvirtinti el. paštu. Ar remiantis nauju BDAR reikia patvirtinimo iš el. pašto, kuris prenumeravosi? Paaiškinkite detaliau.
„Privacy Partners“ Vienas iš „Privacy Partners“ steigėjų ir vykdantysis partneris.
Į el. paštą iš karto atsiunčiama nuoroda, kurią paspaudus patvirtinama, kad iš tikrųjų to el. pašto savininkas prenumeravo naujienlaiškį. Taip patikrinamas el. pašto savininko sutikimas (tai nėra visiškas tapatybės patvirtinimas, bet naujienlaiškiui to pakanka). Galbūt procese buvo dar kažkoks patvirtinimas, kad tai yra tikrasis adreso savininkas, pavyzdžiui, korespondencija apie atsiskaitymą ar pan., kuris leistų teigti, jog bendraujate su tikruoju el. pašto savininku?

Nerekomenduočiau naudoti tokių el. pašto sistemų, kurios neturi registracijos patvirtinimo, nes BDAR reikalaujama, kad jei jau dirbama su kažkieno asmenine informacija, Jūs turite būti įsitikinę, kad tai tikrai tas asmuo. Kitu atveju galima suregistruoti naujienlaiškiui didžiulę masę žmonių ir teigti kad „pas mus yra įrodymai, buvo įvesti adresai“, bet tai nebus pakankamas įrodymas, o naudojama sistema tyrimo metu gali būti pripažinta kaip neturinti pakankamų techninių galimybių asmens duomenims rinkti ir valdyti.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai