AR PIRKĖJAMS GALIU SIŲSTI NAUJIENLAIŠKĮ?

Teisė Atsakė: Martynas Bieliūnas 2019-09-18
Ar nepažeisiu BDAR, jei žmonėms, kurie apsipirko mano e. parduotuvėje, siųsiu naujienlaiškį apie kitus pasiūlymus, nors jie ir neprenumeravo naujienlaiškio?
„Privacy Partners“ Vienas iš „Privacy Partners“ steigėjų ir vykdantysis partneris.
Ne, tai nebus teisinga. Reikia laikytis teisėtumo ir skaidrumo principų. Jei pirkėjas neprenumeravo naujienlaiškio, kai jam buvo sudaryta galimybė, vadinasi, jis nepageidauja gauti tos informacijos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad neteisingas požiūris būtų ir tuo atveju, jei jūs nesiūlote prenumeruoti naujienlaiškio, o po to imate juos siųsti.
Naujienas galite siųsti tuo atveju, jeigu jos tiesiogiai susijusios su parduota preke ar paslauga, pavyzdžiui: „Pirkote pas mus dviratį. Gamintojas vienoje iš partijų rado defektų ir kviečia apsilankyti parduotuvėje, kad patikrintume Jūsų dviratį“, „Nemokamai patikrinsime Jūsų prekės techninę būklę“ ir pan. Taip pat galima siųsti laiškus ir tada, jei sutarties nebuvo, bet buvo konkretus ketinimas ją sudaryti: „Pradėjote užsakymą XYZ, bet jis buvo nutrauktas dėl tinklalapio techninių kliūčių. Ar pageidaujate įsigyti šią prekę ir užbaigti forminti užsakymą?“ ir pan.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai