KUR IEŠKOTI INVESTUOTOJŲ Į NAUJĄ VERSLĄ?

Verslo pradžia Atsakė: Arvydas Strumskis 2016-04-25
Laba diena, esu 3 kurso studentas. Turiu namą (sodą) šalia kelio pro kurį per dieną pravažiuoja labai daug automobilių. Šis kelias yra Vilniaus ribose, nusprendžiau reikia kažkaip išnaudoti šią vietą. Norėčiau toje vietoje pastatyti patalpas kuriose atidaryti servisą. Atsižvelgus į didelį automobilių srautą ir mažą konkurenciją manau tai būtų gera investicija. Taip pat šioje vietoje yra ir papildomų idėjų kaip greito maisto kavinukė, aplinkui konkurentų faktiškai nėra, o kaip ir minėjau, srautas automobilių didelis. Labai tikiu į šią vietą, tačiau lėšos veiklai pradėti labai minimalios todėl norėčiau paklausti kur galima rasti investuotojų arba paramos pradedančiajam. Dėkui
Labai geras ir pragmatiškas klausimas-kaip uždirbti iš nenešančio pajamų turto. Tai vienas geriausių būdų uždirbti. Suprantu, kad Jūsų namelis yra šalia kelio, pro kurį pravažiuoja daug automobilių. Tada kyla klausimas: kodėl , staiga, dalis jų turi sustoti ir imti remontuotis? Kam sustoti remontuotis, jei automobilis važiuoja? Ar jūs dažnai sustojate remontuotis, jei neplanavote, o pamatet naują servisą? Pagalvokit, kaip jūs elgiatės tokioje situacijoje. Į servisą žmonės važiuoja kai kas nors genda...bent jau normaliomis sąlygomis. Kitas klausimas dėl personalo: ar daug žmonių nori dirbti pamiškėje, net jei daug automobilių pravažiuoja. Pagalvokit apie savo paties elgesį: i kokį servisą važiuojat ir kodėl? Daugelis klausimų bus atsakyta.

Labai dažnai pasitaiko, kad mes norime daryti vieną dalyką, tačiau potencialiem klientam neatrodo prasminga, mūsų atveju sustoti ir remontuotis. Galvokit apie potencialius klientus ! Nenaudojamas namelis tik priemonė, ne daugiau.
Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai