SPECIALIZUOTA KEKSIUKŲ KEPYKLĖLĖ - KRAUTUVĖLĖ, NUO KO MAN REIKĖTŲ PRADĖTI ŽENGTI PAČIUS PAČIUS PIRMUOSIUS ŽINGSNIUS?

Verslo pradžia Atsakė: Rokas Tamošiūnas 2012-04-11
Labas diena. Kilo tokia mintis atidaryti tokią kepyklėlę - krautuvėlė, kurioje būtų kepami ir pardavinėjami vien tik keksiukai. Taigi norėčiau paklausti, nuo ko man reikėtų pradėti žengti pačius pačius pirmuosius žingsnius?
Rokas Tamošiūnas
„StartupHighway“ įkūrėjas ir vadovas
Sveiki, matyt kiekvieną verslą svarbu pradėti nuo situacijos analizės, išsiaiškinti, ar yra poreikis tokiems kepiniams, kiek žmonių (apytiksliai) galėtų juos pirkti, ir kiek jie sutiktų už juos mokėti (pirkėjų norima mokėti kaina priklauso ir nuo to, kaip pateiksite, Coffee Inn - puikus pavyzdys kaip brangiau pardavinėti kavą). Atsakius šiuos klausimus reiktų susidėlioti planą, kiek kainuos jų pagaminimas, ir kepyklėlės išlaikymas, susidaryti finansinį planą (pinigų srautų, balansą).

Būtų tikslinga atlikti ir konkurentų analizę, įvairiuose miestuose jau veikia įvairios kepyklėlės, reiktų pasižiūrėti kaip joms sekasi, kur jos stiprios, o kur ne. Šiame versle manau labai svarbu yra ir vieta, reiktų skirti papildomą dėmesį jos parinkimui, Taip pat reiktų gerai pasiruošti koncepciją, tokia kepyklėlė gali gyvuoti ir verslo centre per pietus, ir užmiesčio privačių namų kvartale savaitgaliais - viskas priklauso nuo planuojamo pozicionavimo ir planuojamų ryšių su klientais. Tolimesni pasirengimo žingsniai matyt sutaptų su kitų verslų - teisinio reguliavimo , fito-sanitarinių reikalavimų, apskaitos taisyklių išsiaiškinimas ir susipažinimas su įmonės steigimo procedūra.
Klausimai
© 2011 - 2015 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai