KOSMETOLOGO PASLAUGOS

Planuoju nuomuotis patalpas kosmetologo paslaugoms atlikti. Ar reikėtų man turėti civilinį draudimą, jei (ne duok dieve) būtų kažkokios reakcijos nuo mano naudojamų priemonių ir klientas pareikalautų atlyginti žalą. Ar dar kokių nutikimų. Norisi dirbti ramiai.
„Colemont“ Generalinis direktorius
Minėtos veiklos atveju Civilinės atsakomybės draudimas nėra privalomas, tačiau rekomenduotinas. Kosmetologo veikloje, galimybė padaryti žalą klientui sveikatai galima. Daugelyje šalių be veiklos draudimo verslininkai net nepradeda dirbti. Minėtos veiklos draudimo variantai priklauso, kaip jūs vykdysite veiklą: kaip juridinis asmuo, ar kaip fizinis. Jei veikla vykdoma juridinio asmens vardu - draudimo galimybių apsidrausti yra daugiau, jei kaip fizinis - pasiūlymų sumažėja.

Kitas labai svarbus momentas, priklauso nuo licencijos. Jei licencija tik kosmetologo/grožio procedūrų veikla, be medicininių sveikatos paslaugų – draudimas būtų savanoriškas ir draudėjas pats renkasi draudimo sumą, išskaitą. Jei licencija su medicininėmis sveikatos paslaugomis – draudimas yra privalomas pagal įstatymą, SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS UŽ PACIENTAMS PADARYTĄ ŽALĄ PRIVALOMASIS DRAUDIMAS.

Verta pažymėti, kad kosmetologo veiklos draudimu dėl nepriimtinos rizikos, Lietuvoje draudžia vos vienas kitas draudikas.
Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai