KAIP GAUTI PASKOLĄ VERSLO PRADŽIAI?

Finansavimas Atsakė: Inga Beiliūnienė 2014-02-14
Ar galima gauti paskolą verslo pradžiai nieko neturint jokio užstato?
Deja, šiuo metu nepaisant sudarytų lengvatinių sąlygų paskolai gauti ir papildomų subsidijų, pačioje pradžioje reikalingas minimalus nuosavas įnašas į būsimą verslą. Pradedantiesiems verslininkams ir įmonėms iki 1 metų minimali nuosavos dalies suma yra bent 10 proc., o kitoms įmonėms – 20 proc.

Šiuo metu vienos palankiausių sąlygų verslo pradžiai sudarytos pagal Verslumo skatinimo priemonę. Šios paskolos skirtos tiek apyvartai, tiek investicijoms į įrangą. Dėl lengvatinių paskolų (iki 86 tūkst. Lt) iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) gali kreiptis visi fiziniai asmenys, siekiantys pradėti ar jau plėtojantys pradėtą verslą (įmonės iki 1 metų). Gavusieji VSF paskolą gali ne tik pasinaudoti INVEGA garantija (iki 80 proc. paskolos sumos), susigrąžinti 95 proc. sumokėtų palūkanų, bet ir gautikompensaciją už darbuotojų užmokesčio dalį (maksimali suma yra iki 25 000 Lt.). Susigrąžintas lėšas galima toliau investuoti į įmonės plėtrą, todėl šios priemonės palengvina verslo steigimo etape ir padeda saugiai įsibėgėti.

Dėl šių paskolų galima kreiptis į Lietuvos centrinę kredito uniją arba artimiausią kredito uniją, skambinti nemokamu tel.: 8 800 11 211. Daugiau informacijos http://lku.lt/projektas-verslumo-skatinimas/

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai