FINANSAVIMAS STOMATOLOGINIO KABINETO ĮRENGINIAMS ATNAUJINTI

Finansavimas Atsakė: Inga Beiliūnienė 2015-03-30
Sveiki, noriu atsinaujinti stomatologinio kabineto įranga. Įmonė priklauso man ir verslą plėtoju daugiau nei dešimt metų pati. Norėčiau atsinaujinti įrangą, ar galiu pasinaudoti valstybės parama? Ir kokia?
Kadangi Jūsų įmonė veikia jau ne vienerius metus, rekomenduojame pasidomėti Atviro kreditų fondo (AKF) finansavimo galimybėmis. Šios lengvatinės paskolos skirtos tiek investicijoms į naują įrangą, tiek apyvartai. Finansavimo suma gali siekti iki 2 mln. Lt, sutarties laikotarpis – iki 72 mėn. Dėl šių lengvatinių paskolų teikimo bendradarbiaujama su dviem bankais, reikėtų pirmiausia kreiptis į Citadele ar Medicinos banką. Šioms paskoloms teikiamos INVEGOS garantijos, taip pat galima susigrąžinti iki 95 proc. sumokėtų palūkanų.
Įrangai atnaujinti ir įsigyti finansavimas teikiamas ir pagal priemonę „Pasidalintos rizikos paskolos“.

Dėl šių paskolų reikėtų kreiptis į Šiaulių banką, SEB arba Swedbank.
Taip pat pagal priemonę „Parama pirmajam darbui“ darbdaviams, kurie įdarbino darbinės patirties neturinčius darbuotojus iki 29 m. amžiaus, kompensuojama 23,3 proc. jų apskaičiuoto darbo užmokesčio. Ši priemonė nėra susijusi su paskolomis, ja gali pasinaudoti bet kuri šalyje veikianti įmonė. Paraišką reikėtų pateikti INVEGAI iki 2015 m. rugpjūčio 31 d. Daugiau informacijos www.invega.lt

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai