ŽŪKLĖS PREKIŲ PARDUOTUVĖ

Finansavimas Atsakė: Linas Armalys 2017-08-31
Esu jaunas ir turintis daug minčių galvoje. Yra didelis noras būti pranašesniu už kitus, bet ne paslaptis, kad reikia patarimų iš tam tikros srities ekspertų. Esu ,,užkietėjęs" žvejys ir noriu susieti savo gyvenimą su savo hobiu. Yra labai didelis noras atidaryti žūklės prekių parduotuvę, turiu savo santaupų, bet deja jų tam neužtenka. Norėjau paklausti, kur galėčiau kreiptis dėl paramos?
Tam, kad verslas būtų sėkmingas, jis turi spręsti opią kitų žmonių problemą. Tik tokiu atveju galima tikėtis pakankamos paklausos savo siūlomai paslaugai ar prekei. Žūklės parduotuvė be abejonės gali būti sėkmingas verslas, tačiau labai svarbu tinkamai įsivertinti, kur ją atidaryti, kuo ji skirsis nuo konkurentų, kiek investicijų ji reikalauja ir kokia planuojama grąža bei pan. Kitais žodžiais tariant, svarbu turėti stiprų verslo planą. Galbūt Jums neverta skubėti, bet prasminga būtų įsidarbinti į vieną iš daugelio žūklės parduotuvių kaip darbuotojui ir pamatyti, kuo jos gyvena „iš vidaus“: kas perkama, kokie iššūkiai kasdien kyla, kas galbūt daroma ne taip gerai, kaip galėtų būti ir pan. Taip pasisemtumėte patirties ir gerų idėjų savo verslui. Po tokios patirties galbūt nuspręsite, kad parduotuvės verslas ne Jums ir įsteigsite kito veiklos profilio su žūkle susijusią įmonę.

Dėl konsultacinės paramos visada galite kreiptis į VšĮ „Versli Lietuva“ atstovus, kurie suteiks visokeriopą pagalbą susijusią su juridiniais, mokestiniais, leidimų ir licencijų klausimais, taip pat padės susidėlioti dokumentaciją dėl verslo finansavimo. Dėl verslo pradžios finansavimo siūlome kreiptis į Lietuvos teritorinę darbo biržą ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos (INVEGA). Daugiau informacijos apie šių institucijų teikiamą finansinę paramą rasite jų interneto svetainėse.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai