AR GALIMA GAUTI EUROPOS SĄJUNGOS PARAMĄ SVEČIŲ NAMŲ STATYBAI PALANGOJE?

Finansavimas Atsakė: Inga Beiliūnienė 2016-08-26
Norėčiau statyti svečių namus Palangoje. Esu fizinis asmuo ir turiu gyvenamosios paskirties sklypą. Ar būtų kokia nors galimybė gauti paramą iš ES fondų?
Priklausomai nuo finansavimo dydžio, galima būtų pasidomėti Atviro kreditų fondo (AKF) galimybėmis. Finansavimas yra skiriamas verslo projektams įgyvendinti, todėl patalpos turėtų būti pritaikytos komercinei veiklai.
Lengvatinės paskolos (iki 434 tūkst. €) iš AKF dar teikiamos iki metų pabaigos. Bendradarbiavimo sutartis esame pasirašę ir paskolas teikia Citadele ir Medicinos bankas. Dėl finansavimo sąlygų ir verslo idėjos reikėt kreiptis į šias kredito įstaigas.
Taip pat galima kreiptis į kredito įstaigas dėl finansavimo poreikio verslui ir pasinaudoti galimybe gauti Invegos garantiją. Jei trūksta užstato, kredito įstaiga kreipiasi į INVEGĄ dėl garantijos (verslininkui atskirai kreiptis nereikia), dar kartą įvertinamas verslo planas. Garantija suteikiama kredito įstaigai, kad užtikrintų, jog verslininkas tikrai grąžins paskolą. Garantuojamas pirmos paskolos dalies grąžinimas kredito įstaigai iki 80 proc. paskolos sumos.
Taip pat pasinaudojus verslo finansavimo priemonėmis ir atitikus numatytas sąlygas, galima kreiptis į Invegą ir susigrąžinti dalį faktiškai sumokėtų palūkanų. Paraišką dėl palūkanų kompensavimo reikėtų pateikti tiesiogiai Invegai.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai