GROŽIO STUDIJA MAŽAME MIESTELYJE.

Finansavimas Atsakė: Inga Beiliūnienė 2016-07-12
Ieškau galimybės mažame miestelyje atidaryti grožio salonėlį (kirpimas, manikiūras, kosmetologija). Iki šiol miestelyje tokių paslaugų niekas neteikia, bet yra poreikis. Patalpas noriu įrengti savo bute, esančiame pačiame centre. Kokiomis finansavimo galimybėmis galėčiau pasinaudoti? Gal įmanoma gauti ES paramą?
Šiuo metu finansinė priemonė pradedančiam verslui (lengvatinės paskolos iš Verslumo skatinimo fondo) baigta įgyvendinti. Pagal šią priemonę verslo pradžiai buvo galima gauti paskolą iki 25 000 Eur. Planuojama panaši alternatyvi priemonė verslo pradžiai finansuoti, tikimės, kad bus pradėta įgyvendinti dar šiais metais.

Jei finansavimas reikalingas jau dabar, rekomenduojame pasidomėti “Atviro kreditų fondo” galimybėmis. Šios lengavtinės paskolos dar teikiamos iki metų pabaigos. Bendradarbiavimo sutartis esame pasirašę ir paskolas teikia Citadele ir Medicinos bankas. Dėl finansvimo sąlygų ir verslo idėjos reikėt kreiptis į šias kredito įstaigas.

Taip pat galime kreiptis į kredito įstaigas dėl fiansavimo poreikio verslui ir pasinaudoti galimybe gauti Invegos garantiją. Jei trūksta užstato, kredito įstaiga kreipiasi į INVEGĄ dėl garantijos (verslininkui atskirai kreiptis nereikia), dar kartą įvertinamas verslo planas. Garantija suteikiama kredito įstaigai, kad užtikrintų, jog verslininkas tikrai grąžins paskolą. Kreipdamiesi į kredito įstaigą verslui pradėti ar plėsti, verslininkai dažnai susiduria su bankui nepatrauklaus ar nepakankamo užstato problema. INVEGA padeda išspręsti šią problemą, garantuodama pirmos paskolos dalies grąžinimą kredito įstaigai iki 80 proc. paskolos sumos. Likusios negarantuotos paskolos dalies grąžinimą kredito įstaiga užsitikrina verslininko pasiūlytais užstatais, įsikeisdama už paskolos lėšas įsigyjamą turtą.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad pasinaudojus verslo finansavimo priemonėmis ir atitikus numatytas sąlygas, galima kreiptis į Invegą ir susigrąžinti dalį faktiškai sumokėtų palūkanų. Paraišką dėl palūkanų kompensavimo reikėtų pateikti tiesiogiai Invegai.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai