NORIU PRADĖTI VEIKLĄ SUSIJUSIĄ SU VAIKŲ UŽIMTUMU (GIMTADIENIAI, ĮVAIRIOS ŠVENTĖS, NET GI AUKLĖS VALANDOS SU PERSONAŽU IR PAN).

Finansavimas Atsakė: Laurynas Dailydė 2017-07-21
Turto ir santaupų neturiu. Man 25m. Kokie turėtų būti mano pirmieji žingsniai gauti paskolai ar pradedant plėtoti šią mintį? Reikalingas finansavimas įrangos, priemonių, kostiumų, dekoracijų ir pan. įsigijimui.
Laurynas Dailydė
„Swedbank“, AB Smulkaus verslo klientų departamento Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas
Pastebime, kad gimtadienių švenčių organizavimo verslas šiuo metu ypač suaktyvėjo. Rinkoje siūloma labai daug įvairių alternatyvų, pradedant žaidimų kambariais ir baigiant atvažiuojamaisiais renginiais netgi turint papildomą įrangą. Norint sėkmingai dirbti šioje srityje, Jums reikėtų detaliau panagrinėti rinkos alternatyvas tam, kad išsigrynintumėte realų rinkos poreikį bei matytumėte savo išskirtinumą. Pradėti šį verslą galima ir be didelių investicijų. Jūsų mintis apie auklės valandas su personažu neturėtų reikalauti didelių piniginių lėšų. Pabandę ir gavę rekomendacijų, galėsite didinti veiklos apimtis, ir tai turėtų generuoti reikiamą kiekį lėšų dekoracijoms. Apie paskolas įrangai siūlyčiau galvoti tik pačioje pabaigoje, kai matysite, kiek sėkmingas yra Jūsų verslas, kiek tos papildomos investicijos Jums atsipirks, ir ar jos tikrai būtinos.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai