DRUSKOS KAMBARIO ĮRENGIMAS

Finansavimas Atsakė: Linas Armalys 2017-10-02
Noriu įrengti druskos kambarį viename iš Lietuvos miestelių. Ar yra galimybė gauti kokį finansavimą projekto įgyvendinimui? Patalpos bus nuomojamos.
Naujų įmonių steigimui siūlau kreiptis į VšĮ Versli Lietuva, kurie patars kaip gauti paskolą su Invegos garantija verslo steigimui.
Taip pat jei šiuo metu nedirbate, Darbo birža vykdo specialią užimtumo skatinimo programą finansuodama darbo vietų susikūrimą pačiam nedirbančia asmeniui, t.y. finansuodama jo verslo sukūrimą. Daugiau informacijos galima gauti jų internetiniame puslapyje arba atvykus į teritorinį skyrių.
Jei Jūsų miestelis yra ne didmiestis, siūlau pasidomėti Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse (neišsigąskite šio termino, svarbu išsiaiškinti ar Jūsų miestelis papuola po šia kategorija), kurią administruoja Nacionalinė mokėjimų agentūra prie Žemės ūkio ministerijos: https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/priemoniu-sarasas/parama-ekonomines-veiklos-pradziai-kaimo-vietovese-2017-m/11624?tab=1

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai