AR ĮMANOMAS VISIŠKAS FINANSAVIMAS NAUJAM VERSLUI?

Finansavimas Atsakė: Linas Armalys 2018-03-15
Turiu verslo idėją kurios trūksta mano pasirinktame mieste. Ar įmanomas visiškas finansavimas naujam verslui, kur kreiptis, nuo ko pradėti?
Yra paskaičiuotas pelningumas, investicinės grąžos laikotarpis, sąnaudų kaštai. Idėjos įgyvendinimui reikalingi ∼180000€-200000€
Esu radęs puikią vietą verslui.
Visiškas verslo finansavimas įmanomas, tačiau į nulinės stadijos verslą iš privataus verslo pusės bus linkę investuoti tik verslo angelai arba verslo akseleratoriai, jei jūs įtikinsite juos savo idėjos perspektyva. Siūlyčiau kreiptis tiek į vienus, tiek  į kitus. Taip pat siūlyčiau peržiūrėti verslo planą ir pasistengti minimizuoti pirmines investicijas. Kuo mažesnės sumos reikia, tuo palankesnes sąlygas galite išsiderėti ir tuo paprasčiau bus rasti investuotoją. Užsiduokite klausimu kiek reikia lėšų, kad sukurti pradinę veikiančią produkto ar paslaugos versiją (investavimo praktikoje tai dažnai sutinkamas terminas MVP - minimal viable product), kuri leistų patikrinti jūsų verslo plano prielaidas, paklausą rinkoje ir kitus veiklos aspektus.

Tuomet jei viskas pasitvirtintų būtų gerokai lengviau prisitraukti papildomų lėšų plėtrai.

Kalbant apie valstybinių institucijų finansavimo galimybes, kaip visada siūlau pasitikrinti galimybę gauti "Invegos" teikiamą finansavimą (www.invega.lt), pasikonsultuoti su "Versli Lietuva". Papasakojus detaliau jiems savo idėją jie patartų ar galima būtų tikėtis Europinio ar kitokio valstybinio finansavimo jūsų verslo įsteigimui ir vystymui.

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai