PARAMA RIEŠUTŲ ŪKIUI

Finansavimas Atsakė: Vaidas Timinskas 2018-08-10
Norime pradėti lazdyno riešutų auginimą. Pradžią norime pradėti nuo 500 sodinukų. Ar galime pildyti paraišką jaunojo ūkininko įregistravimui, ar norint gauti paramą būtina turėti nuosavos žemės?
Nacionalinė mokėjimo agentūra Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorius
Parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos veiklos sritį „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ lazdyno riešutų auginimui gali būti teikiama. Norint gauti šią paramą, reikia būti įregistravus žemės ūkio valdą ir ūkį savo vardu, taigi, žemės turėti reikia. Žemė gali priklausyti pareiškėjui, jo sutuoktiniui arba pareiškėjui ir jo sutuoktiniui nuosavybės teise, arba pareiškėjui bendrosios dalinės nuosavybės teise. Taip pat tai gali būti ir nuomojama žemė, t. y. nebūtinai turi priklausyti nuosavybės teise – tokiu atveju žemių teisėtą valdymą pagrindžiančios sutartys turi būti įregistruotos Nekilnojamojo turto registre ne vėliau kaip iki paramos paraiškos pateikimo dienos.

Tačiau atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu 2018 m. paraiškų rinkimo grafike rinkti jaunųjų ūkininkų paraiškas nėra numatyta. Kviečiame sekti informaciją www.nma.lt

Klausimai
© 2011 - 2018 BZN start. Visos teisės saugomos. prenumerata reklama kontaktai